• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » خلق حماسه سیاسی با تنگ نظری به وجود نخواهد آمد
  کد خبر : 1823392

  خلق حماسه سیاسی با تنگ نظری به وجود نخواهد آمد

  رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی با انتقاد از فضای ایجاد شده و تبعیض در استفاده کاندیداها از امکانات اظهار کرد: باتوجه به برنامه سفر حسن روحانی به شهرستان اهواز، موانع زیادی در تامین فضای سخنرانی برای ایشان ایجاد شده است.

  خلق حماسه سیاسی با تنگ نظری به وجود نخواهد آمدReviewed by Farnaz on May 30Rating:

  IMG09490835.jpgجاسم جادری پیش از ظهر پنج شنبه در نشست خبری اظهار کرد: انتخابات تجلی اراده مردم و نماد دموکراسی و حضور سیاسی ملت است.

  وی با بیان اینکه انتخابات آتی اهمیت بسیاری برای نظام و ملت ایران دارد، افزود: با توجه به این اهمیت و نگاههای بین المللی، مردم با حضور گسترده خود باید حماسه سیاسی را رقم بزنند.

  جادری با اشاره به ایجاد برخی القائات و شبهه ها در سلامت انتخابات ریاست جمهوری گفت: طرح چنین مباحثی جنگ و عملیات روانی است که بعضی از جریانات خاص که اندک نیز هستند پیگیری می‌ کنند.

  وی با تاکید بر اینکه راه اندازی این تفکر که رای مردم در انتخابات اهمیتی ندارد، و رئیس جمهور توسط دست اندرکاران نظام انتخاب می شود، مذموم است، افزود: این نوع نگرش باعث مایوس کردن مردم می شود و اصل دموکراسی و اعتماد مردم را دچار خدشه می کند.

  رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی با بیان اینکه شرایط به وجود آمده در انتخابات دوره گذشته، باعث شده که دنیا نسبت به انتخابات ایران بد بین باشد، گفت: این نوع تفکرات بدبینی در داخل و خارج کشور را به دنبال داشته که برای جامعه و نظام خوشایند نخواهد بود.

  وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به فعال شدن ستاد تبلیغاتی حسن روحانی کاندیدای ریاست جمهوری در اهواز و سایر شهرستانهای خوزستان، اظهار کرد: ستاد تبلیغاتی این کاندیدا تا پیش از اعلام کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی فعال بود اما با اعلام کاندیداتوری ایشان این ستاد در ستاد هاشمی ادغام شد و اکنون مجددا در حال احیا شدن است.

  جادری با اظهار تاسف از عدم احراز صلاحت هاشمی رفسنجانی برای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری گفت: ایشان از ارکان اساسی نظام اسلامی هستند و عدم احراز صلاحیت وی باعث تاسف و نگرانی های زیادی در احاد ملت شده است.

  وی با تاکید براینکه اتخاذ چنین تصمیماتی غیر مقعول است، افزود: حفظ نظام و نیروهای اصیل آن باید مورد تاکید مسئولان قرار گیرد و به ندای مردم نیز توجه شود.

  رئیس ستاد انتخاباتی با بیان اینکه این روند عدم احراز صلاحیتها از لحاظ سیاسی امنیتی برای کسی باقی نمی گذارد، گفت: البته رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی پایان دنیا نیست و هاشمی های زیادی خواهیم داشت که راه و فکر آقای هاشمی را ادامه خواهند داند.

  وی با اشاره به نوع تفکر و دیدگاه حسن روحانی، اظهار کرد: ایشان ارتباط نزدیکی با آقای هاشمی و خاتمی داشته اند و در پی آن هستند که گفتمان سال 76 را در داخل و خارج کشور عرضه و اعتماد را به مردم ایران اسلامی و دنیا برگردانند. جادری از سفر یکروزه حسن روحانی به شهرستان اهواز در 13 خرداد ماه خبر داد و گفت: این در حالی است که در زمینه محل برگزاری مراسم سخنرانی این کاندیدای ریاست جمهوری با چالش مواجه شده ایم.

  وی با بیان اینکه اینگونه رفتارهای تبعیض آمیز و نگران کننده با نماینده مقام معظم رهبری در شورای امنیت ملی و عضو مجمع تشخیص مصلت نظام دور از شان و کم لطفی است، افزود: ثابت شده که مردم و ملت ایران همیشه همراه افراد عاقل و خیر خواه هستند.

  جادری با تاکید بر ضرورت اصلاح و تغییر وضعیت فعلی ، گفت: این روند افراطی به صلاح نظام و ملت ایران نیست و ادامه این روند نظام اسلامی و مملکت ایران را با تهدید جدی مواجه خواهد کرد.

  وی برضرورت جلب اعتماد مردم و آشتی با ملت و دنیا تاکید کرد و افزود: باید به گونه ای حرکت کنیم که اعتماد از دست رفته مردم احیا شود.

  جادری با اظهار نگرانی از فعالیت برخی گروه های افراطی و احتمال برهم زدن سخنرانی روحانی، گفت: خلق حماسه سیاسی با تنگ نظری به وجود نخواهد آمد

  وی با اشاره به این موضوع که حماسه نیازمند حضور همه ملت و مشارکت همگانی است، افزود: در این راستا امنیت و امکانات ابراز نظر و سخنرانی باید برای همه کاندیداها فراهم شود.

  رئیس ستاد حسن روحانی این نوع رفتار را مخالف با منویات مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: این اقدام مانعی در جهت خلق حماسه سیاسی است.

  وی با بیان اینکه حسن روحانی  یک اصولگرای اصلاح طلب است، افزود: این نامزد انتخابات ریاست جمهوری از نظر تفکر، اصولگرا و از نظر عملکرد، اصلاح طلب است و اصلاح امور بر پایه عقلانیت، اعتدال و تدبیر در برنامه های وی قرار دارد.

  جادری در خصوص رویکرد روحانی در انتخاب اعضای کابینه خود در صورت پیروزی در انتخابات ظهار کرد: روحانی قصد دارد در انتخاب اعضای کابینه خود از همه سلایق و جناح ها استفاده کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.