• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حدادعادل: مسؤول گفتار و کردارمان در مقابل خدا و ملتیم
  کد خبر : 1823298

  حدادعادل: مسؤول گفتار و کردارمان در مقابل خدا و ملتیم

  اساس کار ما برصداقت و اخلاق است و نباید تبلیغات، ما را از صداقت و اخلاق غافل کند، بنای ما بر تخریب نکردن دیگران و تحریف نکردن سخنان دیگران است.ما باید بدانیم که درباره آن چه می گوییم هم در مقابل خدا مسؤولیم هم در مقابل ملت ، همه خیلی باید مراقب باشیم که در این تبلیغات انتخاباتی چه می‌گوییم، باید بدانیم در برابر آن چه می‌گوییم، مسؤولیم و امیدواریم همه ما آن را رعایت کنیم.

  حدادعادل: مسؤول گفتار و کردارمان در مقابل خدا و ملتیم Reviewed by Farnaz on May 30Rating:

  th یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: همه ما در مقابل رفتار و گفتارمان در زمان تبلیغات ریاست جمهوری در مقابل خدا و مردم مسوولیم.

  به گزارش ایسنا، غلامعلی حدادعادل در دیدار اعضای ستاد انتخاباتیش با ابراز امیدواری برای خلق حماسه سیاسی مدنظر رهبری افزود: امیدوارم به همت شما و همه ملت ایران و همه کسانی که دست اندرکار انتخابات هستند شاهد خلق این حماسه سیاسی که رهبری خواسته اند باشیم و ما انتخاباتی خوب و انتخابی خوب داشته باشیم.

  وی افزود: اساس کار ما برصداقت و اخلاق است و نباید تبلیغات، ما را از صداقت و اخلاق غافل کند، بنای ما بر تخریب نکردن دیگران و تحریف نکردن سخنان دیگران است.

  وی افزود: به هیچ وجه نباید شایعات و آن چه گفته می‌شود و آن چه که بدون مأخذ می‌شنویم مبنای کار ما باشد.

  این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: نکته دیگر ساده بودن و کم هزینه بودن تبلیغات ماست و من همیشه در مدیریت و زندگی خودم بر صرفه جویی تاکید داشته ام و حالا تاکید بیشتر می‌کنم.

  وی افزود: تصور می‌کنم ما اساس تبلیغات خودمان را بر استفاده از صدا و سیما بگذاریم ، این بسیار مفید و مناسب است و من جا دارد از صدا و سیما تشکر کنم و همین طور استفاده از فضای مجازی که در این دوره از انتخابات نسبت به دوره های قبل بیشتر شده است.

  وی همچنین گفت: نکته دیگر این است که ما وظیفه نداریم هر چه را که به بر زبانمان آمد بگوییم ولو این که چند رأی بیشتر بدست بیاوریم.

  حداد عادل افزود: ما باید بدانیم که درباره آن چه می گوییم هم در مقابل خدا مسؤولیم هم در مقابل ملت ، همه خیلی باید مراقب باشیم که در این تبلیغات انتخاباتی چه می‌گوییم، باید بدانیم در برابر آن چه می‌گوییم، مسوولیم و امیدواریم همه ما آن را رعایت کنیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.