• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » نزاع خونين براي نشستن روي صندلي اتوبوس!
  کد خبر : 1823276

  نزاع خونين براي نشستن روي صندلي اتوبوس!

  نزاع خونين براي نشستن روي صندلي اتوبوس! Reviewed by Farnaz on May 30Rating: روز گذشته در ترمينال جنوب 6 نفر براي نشستن روي صندلي اتوبوس با چوب و چاقو به جان يگديگر افتادند و تا پاي مرگ به هم آسيب رساندند. به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ ساعت 16 روز گذشته در فضاي محل استقرار اتوبوس‌ها گروهي…

  نزاع خونين براي نشستن روي صندلي اتوبوس! Reviewed by Farnaz on May 30Rating:
  روز گذشته در ترمينال جنوب 6 نفر براي نشستن روي صندلي اتوبوس با چوب و چاقو به جان يگديگر افتادند و تا پاي مرگ به هم آسيب رساندند.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ ساعت 16 روز گذشته در فضاي محل استقرار اتوبوس‌ها گروهي از افراد كه قصد سفر به يكي از استان‌هاي جنوبي كشور را داشتند سوار اتوبوس مسافربري شدند.

  در حالي كه تعداد بسياري از صندلي‌هاي اتوبوس خالي بود ولي 4 نفر براي نشستن روي صندلي قصد بلند كردن 2 جوان ديگر را داشتند كه با مقاومت آنان مواجه شدند.

  به دنبال اين موضوع 6 جوان با يكديگر درگير شده و با استفاده از چوب و چماق و چاقو به جان يكديگر افتاند.

  درگيري به اندازه‌اي شدت گرفت كه تمامي نزاع كنندگان دچار جراحت وخيمي شدند و با اين اعمالشان نيز نظم عمومي را برهم زده و موجب سلب آرامش ساير هموطنان شدند.

  در نهايت پس از گذشت چند دقيقه ماموران خود را به محل درگيري رسانده و با شليك تير هوايي به درگيري پايان داده و 6 نفر عامل اصلي نزاع را دستگير و به مقر انتقال دادند.

  رئيس كلانتري 208 ترمينال جنوب “سروان فرهاد شهميرزادي” با تائيد اين خبر به باشگاه خبرنگاران؛ اعلام كرد: 4 تن از نزاع كنندگان پس از دستگيري به دليل جراحت وخيم به بيمارستان انتقال داده شدند و ماموران براي حفظ امنيت و بازگرداندن آرامش به هموطنان چند ساعت در منطقه حضور داشتند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.