• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » ساختمان اقتصادی ایران از زیربنا مشکل دارد/ برای جهاد آمده‌ام نه ریاست‌
  کد خبر : 1823160

  ساختمان اقتصادی ایران از زیربنا مشکل دارد/ برای جهاد آمده‌ام نه ریاست‌

  ساختمان اقتصادی ایران از زیربنا مشکل دارد/ برای جهاد آمده‌ام نه ریاست‌Reviewed by Aryan♥ on May 30Rating: کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ساختمان اقتصادی ایران از زیربنا مشکل دارد. به گزارش خبرنگار مهر از بوشهر، محسن رضائی چهارشنبه‌شب در جمع مردم شهرستان دشتی در مسجد جامع خورموج، از شهرستان دشتی به عنوان یک…

  ساختمان اقتصادی ایران از زیربنا مشکل دارد/ برای جهاد آمده‌ام نه ریاست‌Reviewed by Aryan♥ on May 30Rating:
  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ساختمان اقتصادی ایران از زیربنا مشکل دارد.

  به گزارش خبرنگار مهر از بوشهر، محسن رضائی چهارشنبه‌شب در جمع مردم شهرستان دشتی در مسجد جامع خورموج، از شهرستان دشتی به عنوان یک منطقه فرهنگی یاد کرد و اظهار داشت: این شهرستان مهد علما و فرهیختگان است و رزمندگان این شهرستان در دوران دفاع مقدس با جانفشانی‌های خود کارهای بزرگی انجام داده‌اند.

  وی به مشکلات اقتصادی کشور اشاره کرد و با تاکید بر این که آمده‌ام تا زندگی مردم را از فقر و بیکاری و گرانی آزاد کنم، بیان داشت: نباید حساسیت ما در برابر مسائل و مشکلاتی از قبیل فقر، بیکاری و تورم عادی شود.

  نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: شرایط کنونی نیازمند یک جهاد و خیزش است که ما اسم آن را خیزش مردم خواهی اسلامی می‌گذاریم و ما به دنبال آن هستیم.

  وی ادامه داد: معتقدم با داشتن دانشمندان و نخبگان جوان و همراهی و حمایت مردم می توانیم در سال های آینده همانگونه که خرمشهر را آزاد کردیم، مشکلات اقتصاد را نیز حل کنیم و ایران اسلامی در اقتصاد و علم نیز سرآمد سایر دولت‌ها و ملت‌ها خواهد شد.

  رضایی در ادامه خاطرنشان ساخت: ۲۴ سال نظاره‌گر مشکلاتی بودم که می‌شد آن‌ها را حل کرد اما دیدم دستم بسته است و کاری نمی‌توانم بکنم.

  وی در بخش دیگر از اظهارات خود به کارها و اقدامات دولت نهم و دهم اشاره کرد و افزود: برخی کارهای این دولت از جمله طرح هدفمندی یارانه‌ها را با اعمال تغییراتی از جمله اجرای مرحله دوم دنبال خواهم کرد.

  نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: مرحله دوم واجب‌تر و بهتر از مرحله اول است زیرا این مرحله به صورت درآمدی و تولیدی و پول آن ضد تورم است.

  وی با اشاره به انتخاب رمز  یا ابوالفضل برای شعار انتخاباتی خود، تصریح کرد: امام حسین(ع) در کربلا فرمانده نظامی بود و حضرت ابوالفضل(ع) فرمانده خیمه‌ها بود تا آب به خیمه‌ها برساند و باید با توسل به ابوالفضل از این آزمون سخت سربلند بیرون بیاییم.

  رضائی ادامه داد: باید روحیه جهادی جدیدی به وجود بیاوریم که باعث نجات کشور می‌شود و برنامه‌های من حل مسئله گرانی، بهبود وضعیت مردم و آرامش اخلاقی و دنیوی و معنوی مردم است. من برای جهاد آمده‌ام نه برای ریاست و برای جهادی به نام جهاد اقتصادی وارد شده‌ام و دستم پر از برنامه است.

  وی با بیان اینکه کاندیداها باید برنامه‌های خود را بیان کنند و برنامه‌های دیگران را به نام خود بیان نکنند، ادامه داد: یارانه سبز از طرح‌هایی است که من آن را چند ماه پیش مطرح کردم ولی برخی هم‌اکنون آن را بیان می‌کنند.

  این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری افزود: یارانه سبز را من اعلام کرده‌ام و هشت مورد یارانه مشخص کرده‌ام که به کسانی که کشت مکانیزه و دامداری صنعتی ایجاد می‌کنند و صنایع تبدیلی بیاورند یارانه سبز می‌دهیم.

  وی در ادامه تصریح کرد: حل مشکلات اقتصادی کشور نیازمند زمان است و نمی‌توان به مردم وعده داد که این مشکلات ظرف 100 روز حل می‌شود.

  رضایی با اشاره به استوار بودن اقتصاد ایران بر محور نفت، تصریح کرد: گرانی به دغدغه اصلی مردم تبدیل شده است و بیکاری و گرانی بر روی اعتماد به نفس جوانان و خانواده‌ها اثر گذاشته است.

  وی با اشاره به کاهش ارزش پول ما به یک سوم زمان مشابه در سال گذشته، خاطرنشان ساخت: جوانان تحصیل‌کرده چون احساس سربار بودن می‌کنند شرمنده خانواده خود هستند و باید این مشکلات را حل کنیم.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.