• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » اجازه نمی دهم بداخلاقی در کشور نردبان قدرت و سیاست شود
  کد خبر : 1823157

  اجازه نمی دهم بداخلاقی در کشور نردبان قدرت و سیاست شود

  اجازه نمی دهم بداخلاقی در کشور نردبان قدرت و سیاست شودReviewed by Aryan♥ on May 30Rating: کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در دولتم از معادن سرشار جوانان خلاق و شجاع این مرز و بوم در سایه هدایت مقام عظمای ولایت استفاده خواهم کرد و نمی گذارم بداخلاقی در این کشور نردبان قدرت و…

  اجازه نمی دهم بداخلاقی در کشور نردبان قدرت و سیاست شودReviewed by Aryan♥ on May 30Rating:
  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در دولتم از معادن سرشار جوانان خلاق و شجاع این مرز و بوم در سایه هدایت مقام عظمای ولایت استفاده خواهم کرد و نمی گذارم بداخلاقی در این کشور نردبان قدرت و سیاست شود.

  به گزارش خبرنگار مهر از قرچک، محسن رضایی شامگاه سه‌ شنبه در جمع مردم قرچک در مسجد جامع این شهرستان با اشاره به تاریخ باسابقه قرچک افزود: اگر چه شهرستان قرچک به تازگی شکل گرفته اما این خطه تاریخ با‌سابقه ‌ای را در کارنامه خود به همراه دارد و جوانان غیور این خطه در سال 42 و دوران رژیم پهلوی با اقتدار ایستادگی کردند و نشان دادند که افرادی معتقد به اسلام و قرآن هستند.

  وی تصریح کرد: مردم شهرستان قرچک در عرصه‌ های مختلف نظام به‌ ویژه دفاع مقدس حضور فعال داشتند و شهرستانهای قرچک و ورامین نیز دوشادوش مردم شهید پرور ایران اسلامی در دوران غرور آفرین دفاع مقدس صدها جوان خود را در راه اسلام فدا و از نظام دفاع کردند و جوانان این خطه نشان دادند جوانانی بصیر و آگاه به سرنوشت کشورشان بوده و هستند؛ مردم قرچک برای دفاع از مرجعیت تا پای جان ایستاده‌ اند و ایستادگی، شجاعت و جانفشانی مردم غیور قرچک نشان از شور سیاسی مردم این منطقه است.

  این نامزد ریاست جمهوری اضافه کرد: این شهرستان تاریخ بسیار پرسابقه ای دارد و آن هم به زمان مبارزه با شاه بر می گردد که تانکهای رژیم برای مقابله با مردم آمده بودند و جوانان این دیار با شجاعت جلوی آنها ایستادند و تعدادی نیز به شهادت رسیدند.

  وی عنوان داشت: همان زمان معلوم شد زنان و مردان این دیار از شعور سیاسی و ایثار و فداکاری بالایی برخوردارند و در انقلاب هم شاهد بودیم مردم این دیار حضور فعالی داشتند، به ویژه در هشت سال دفاع مقدس که جوانان پاک باخته ای را تقدیم انقلاب و اسلام کردند.

  رضایی در خصوص تشکیل شهرستان قرچک گفت: بالاخره شهرستان قرچک شکل گرفت و حتماً این شهرستان باید در حد یک شهرستان‌ بزرگ امکانات داشته باشد، با توجه به اینکه شهرستان قرچک شروع خوبی داشته امید است امکانات خوبی به این شهرستان اختصاص یابد.

  شهرستان قرچک از امکانات کمی برخوردار است

  وی ادامه داد: امروز عنوان شهرستان بر روی قرچک است، اما از امکانات کمی برخوردار است و به فضل خدا در آینده نزدیک امکانات شایسته ‌ای به این شهرستان اختصاص می‌ یابد.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یادآور شد: ما یک عقب ماندگی از اقتصاد و فرهنگ از گذشته داریم و از سوی دیگر دشمنان نیز روی همین نقطه دست گذاشته اند و کشور را به بهانه هسته ای، تحریم اقتصادی کرده اند.

  وی اضافه کرد: در حدود 20 سال گذشته تحولی که باید در اقتصاد انجام می شد، انجام نشده و این به این معنا نیست که کاری نشده بلکه چند دولت گذشته کار کرده اند اما کافی نبوده است.

  رضایی با اشاره به وضعیت کشاورزی و صنعت در قرچک و ورامین تصریح  کرد: آیا وضع کشاورزی و صنعت باید به روال فعلی باقی بماند؟ در همین 30 سالی که انقلاب کردیم، چینی ها اقتصادشان را به سرعت رشد دادند به گونه ای که امروز با جمعیت یک میلیارد و 360 میلیون نفری یک فقیر هم ندارند.

  عده ای از مشکلات اقتصادی سوء استفاده می کنند

  وی افزود: عده ای از مشکلات اقتصادی سوءاستفاده می کنند و می گویند جمهوری اسلامی برای ما کاری نکرده است، هر ملتی دو بال امنیت، قدرت، سیاست، مردم سالاری، آزادی و استقلال و یک بال زندگی، اقتصاد، هنر، فرهنگ، معماری و شهرسازی دارد و کشورهایی که هر دو بالشان با هم حرکت کرده اوج گرفته اند .

  این نامزد ریاست جمهوری اظهار داشت: اگر هر یک از این دو بال تضعیف شود آن کشور به زمین می خورد مانند ژاپنی ها که از نظر سیاسی ضعیف هستند؛ ایران در 31 سال گذشته شاهکار بسیار بزرگی انجام داده و آن این است که بدون اتکا به هیچ کشوری امنیت، دفاع، آزادی و استقلال را ایجاد کرده است، اما در مسئله زندگی و اقتصاد ضعیف عمل کرده ایم.

  وی ادامه داد: همان طور که در قسمت امنیت، دفاع، آزادی و… تحول ایجاد شد، در زندگی و اقتصاد هم باید تحول ایجاد کنیم، ما رزمندگان برای انقلاب و اقتصاد آمده ایم آن هم در شرایطی که آمریکایی ها پا روی بال چپ ما که همان اقتصادی و زندگی است، گذاشته اند. دشمنان می خواهند ارزش پول مالی کشور را ساقط کنند و من آمده ام تا ارزش پول ملی را که کمتر از سقوط خرمشهر نیست، احیاء و حفظ کنم، زیرا امروز احساس خطر می کنم و برای همین به صحنه آمده ام.

  پاسخ آمریکا را با توپ و تانک نمی دهیم

  رضایی در ادامه گفت: اوباما خواهد دید که ما چطور در برابر تحریمها استقامت خواهیم کرد و آنها نمی توانند با پنبه سر ملت ایران را ببرند؛ پاسخ آمریکا را با توپ و تانک نمی دهیم، بلکه جواب آنها را با فکر، اندیشه، نوآوری، خلاقیت در مزارع، تحول و تقویت در صنعت و دانشگاه خواهیم داد.

  وی اضافه کرد: آمریکا در مذاکرات هسته ای وقت ملت ایران را می کشد؛ در آینده یک دیپلماسی به آمریکا نشان می دهیم که بگویند اینها از کجا آمده اند؟ و بعد پاسخ خواهیم داد اینها همان مردانی هستند که از میدان فتح خرمشهر آمده اند.

  این نامزد انتخابات ریاست جمهوری بیان داشت: دیپلماسی، اقتصاد، علم و فرهنگ را یاد آمریکایی ها خواهیم داد، زیرا من با دست پر، با برنامه و شرف رزمندگی ام به میدان آمده ام.

  وی با اشاره به گفتمان انقلاب اسلامی گفت: گفتمان باکری، خرازی و متوسلیان گفتمان تعقل، تفکر، عمل و توکل به خداست؛ امروز 10 ها مهدی باکری، متوسلیان و همت ها را از دل همین جوانان در علم، صنعت، کشاورزی، دیپلماسی و سیاست خارجی تربیت خواهیم کرد و نشان می دهیم ایران زمین سرزمین ایثار، عشق و ولایت است.

  امکان تولید ثروت در همه شهرهای ایران وجود دارد

  رضایی با اشاره به رونمایی سایت ویکی رضایی در مرکز بازار تهران که روز دوشنبه انجام شد، افزود: از شهرستان قرچک و ورامین گرفته تا همه شهرستانهای کشور توانمندی ها، ظرفیتها، کمبودها و نیازهایشان را مشخص کرده ایم و کارشناسان نیز هر روز این موارد را رصد می کنند و تاکنون 500 شهر را در این سایت با مشخصاتشان ارائه کرده ایم، برنامه های این سایت که به 30 هزار صفحه رسیده است، نشان داده می شود که در همه شهرهای ایران امکان تولید ثروت، ایجاد ثروت و سرمایه گذاری و انجام کارهای فرهنگی وجود دارد.

  وی یادآور شد: قرچک در کنار تهران با فاصله  40 کیلومتر قرار دارد، اما فاصله اقتصادی، اشتغال، تولید و رفاه آن با تهران بیش از چند هزار کیلومتر است که به معنای  تبعیض است و باید درست شود، عوض شدن دولت و آمدن دولت بعدی کافی نیست، بلکه مدیریت، ساختار و حرکت دولت باید به طور کلی تغییر کند.

  نمی گذاریم بداخلاقی در این کشور نردبان قدرت و سیاست شود

  رضایی ادامه داد: ما از معادن سرشار جوانان خلاق و شجاع این مرز و بوم در سایه هدایت مقام عظمای ولایت استفاده خواهیم کرد و نمی گذاریم بداخلاقی در این کشور نردبان قدرت و سیاست شود؛ مطمئن باشید در کشاورزی، اشتغال و صنعت پا به پای مردم به میدان خواهم آمد و فشارها را با کمک مردم از گرده ملت ایران برخواهم داشت.

  وی به عملیاتهای افتخار آمیز ایران با حضور شهدای گرانقدر اشاره کرد و گفت: همه رزمندگان ما شهر به شهر، روستا به روستا و سنگر به سنگر جنگیدند و نگذاشتند یک وجب از خاک ما در تصرف دشمن باقی بماند، شهدای ما معجزه کردند و با دست خالی همه  سرزمینهای ایران اسلامی را آزاد کردند.

  این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در پایان اضافه کرد: مطمئن باشید در سال آینده خدمات ارزنده شما مردم شهرستان قرچک را به نظام و انقلاب جبران خواهم کرد.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.