• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » متروی مشهد از خط خارج شد
  کد خبر : 1822774

  مسافران قطار که کمتر از ۱۰ نفر بودند، در ایستگاه نمایشگاه تخلیه شدند

  متروی مشهد از خط خارج شد

  متروی مشهد از خط خارج شد Reviewed by Aryan on May 29Rating: جواد حمیدزاده سخنگوی شرکت بهره‌برداری قطار شهری اظهار کرد: ساعت ۹:۳۰ صبح امروز حدفاصل بین ایستگاه وکیل‌آباد تا کوهستان پارک، قطار شهری از خط خارج شد. وی با بیان اینکه مسافران قطار که کمتر از ۱۰ نفر بودند، در ایستگاه نمایشگاه تخلیه شدند،…

  متروی مشهد از خط خارج شد Reviewed by Aryan on May 29Rating:
  مترو مشهد

  مترو مشهد

  جواد حمیدزاده سخنگوی شرکت بهره‌برداری قطار شهری اظهار کرد: ساعت ۹:۳۰ صبح امروز حدفاصل بین ایستگاه وکیل‌آباد تا کوهستان پارک، قطار شهری از خط خارج شد.

  وی با بیان اینکه مسافران قطار که کمتر از ۱۰ نفر بودند، در ایستگاه نمایشگاه تخلیه شدند، افزود: خوشبختانه‌ این حادثه خسارت جانی به دنبال نداشت.

  حمیدزاده ادامه داد: از ساعت ۱۰ صبح تاکنون ارائه خدمات قطار شهری از ایستگاه غدیر تا نمایشگاه است و مجددا در همان ایستگاه نمایشگاه مسافرگیری انجام شده و قطار از سوزنی که حدفاصل بین نمایشگاه و اقبال لاهوری قرار دارد روی مسیر جنوبی قرار گرفته و به سمت غدیر ادامه مسیر می‌دهد.

  وی تصریح کرد: دو ایستگاه کوهستان پارک و وکیل‌آباد با وقوع این حادثه از مدار مسافری خارج شده است و پیش‌بینی می‌کنیم ظرف یک ساعت آینده مشکل خط برطرف شود.

  سخنگوی شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد اظهار کرد: در حال حاضر همکاران بخش فنی قطار شهری در حال انجام عملیات باز گرداندن قطار به خط هستند.

  وی خاطرنشان کرد: علت تاخیرهای امروز قطار شهری نیز مربوط به همین مساله است.

  منبع: ایسنا
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.