• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رایزنی جبهه اصلاح طلبان با هاشمی و خاتمی برای رسیدن به راهبرد اجماعی
  کد خبر : 1822730

  رایزنی جبهه اصلاح طلبان با هاشمی و خاتمی برای رسیدن به راهبرد اجماعی

  رایزنی جبهه اصلاح طلبان با هاشمی و خاتمی برای رسیدن به راهبرد اجماعی Reviewed by Farnaz on May 29Rating: دبیر جبهه اصلاح طلبان با اعلام برگزاری اولین جلسه جبهه اصلاح طلبان بعد از اعلام صلاحیت های کاندیداتوری ریاست جمهوری در روز گذشته، گفت: مقرر شد که ضمن بررسی شرایط موجود در جبهه اصلاح طلبان و…

  رایزنی جبهه اصلاح طلبان با هاشمی و خاتمی برای رسیدن به راهبرد اجماعی Reviewed by Farnaz on May 29Rating:
  دبیر جبهه اصلاح طلبان با اعلام برگزاری اولین جلسه جبهه اصلاح طلبان بعد از اعلام صلاحیت های کاندیداتوری ریاست جمهوری در روز گذشته، گفت: مقرر شد که ضمن بررسی شرایط موجود در جبهه اصلاح طلبان و رایزنی های مورد نیاز با خاتمی و هاشمی یک راهبرد اجماعی با دیگر گروههای اصلاح طلبی اتخاذ کنیم.

  به گزارش ایران ویج به نقل از مهر، مجید بهمن زاده با بیان اینکه اعضای جبهه اصلاح طلبان از رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی ابراز تاسف کردند، اظهار داشت: در این جلسه اعضا از رد صلاحیت تعداد کثیری از کاندیداهای شورای شهر نیز که سه نفر از آنها دبیران کل احزاب عضو این جبهه بودند شدیدا انتقاد کردند.

  وی تصریح کرد: مجید بهمن زاده، دبیر جبهه اصلاح طلبان جمعیت اقتدار ملت ایران، جمشید ایرانی دبیر کل حزب فرزندان ایران، و بابک آذرباد دیبر کل حزب ترقی سه دبیر کل جزو این جبهه از جمله ردصلاحیت شدگان انتخابات شوراها هستند.

  تاسف خاتمی از عدم تحمل اصلاح طالبان در رده های پایین مدیریتی

  بهمن زاده ادامه داد: این رد صلاحیت ها  با این حجم گسترده، حذف اصلاح طلبان از رقابت شورای شهر تهران ارزیابی شد و مقرر گردید طی بیانیه ای مواضع رسمی جبهه اعلام شود.

  وی ضمن اعلام خبر دیدار خود به عنوان دبیر جبهه اصلاح طلبان دیدار با خاتمی گفت: در این جلسه با وی در خصوص راهبرد انتخاباتی پیش روی اصلاح طبان با ایشان صحبت هایی را مطرح کردم.

  بهمن زاده در خصوص واکنش خاتمی به این سخنان گفت: در این دیدار خاتمی از اینکه اصلاح طلبان حتی در رده های پایین مدیریتی تحمل نمی شوند بسیار متاسف شد.

  برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری به جمع بندی نرسیدیم

  دبیر جبهه اصلاح طلبان در خصوص راهبرد انتخاباتی اصلاح طلبان گفت: مقرر گردید که ضمن بررسی شرایط موجود در جبهه اصلاح طلبان و رایزنی های مورد نیاز با خاتمی و هاشمی یک راهبرد اجماعی با دیگر گروههای اصلاح طلبی اتخاذ کنیم.

  وی با اعلام اینکه در حال بررسی شرایط هستیم برای چگونگی ورود به انتخابات شوراها هستیم، اظهار کرد: کسانی که در انتخابات شوراها ردصلاحیت شده اند در چارچوب قانون کار می کردند و انسان های توانمندی بودند. اکنون در تهران شرایط بگونه ای است که کاندیداهای اصلاح طلب شناخته شده باقی نمانده است.

  بهمن زاده با اظهار اینکه اگر چه با این شرایط شرکت در انتخابات شوراها بسیار دشوار است، بیان کرد: با این وجود قصد مشارکت در انتخابات شورا را داریم ولی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری هنوز به جمع بندی نرسیدیم و در حال بررسی شرایط هستیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.