• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سردار نقدی: انتخاب فرد اصلح با معيارهای رهبري آسان است
  کد خبر : 1822727

  سردار نقدی: انتخاب فرد اصلح با معيارهای رهبري آسان است

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین با یادآوری اینکه رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند رئیس‌جمهوری را انتخاب کنید که عزت ملت ایران را ارتقا دهد افزود: مردم باید با توجه به معیارهای گفته شده توسط معظم له، رئیس‌جمهور اصلح را انتخاب کنند و حماسه‌ای بیافرینند که خانواده شهدا و دلسوزان انقلاب شاد شوند. بسیج رکن اقتدار ملی نظام و خیلی فراتر از این است که بخواهد خرج انتخاب شدن یک نامزد انتخاباتی شود.

  سردار نقدی: انتخاب فرد اصلح با معيارهای رهبري آسان است Reviewed by Farnaz on May 29Rating:

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: چنانچه به معیارهای مشخص شده توسط رهبر معظم انقلاب توجه کنیم، انتخاب اصلح بسیار آسان خواهد بود.

  به گزارش مهر، سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر چهارشنبه در حاشيه آیین افتتاح طرح بسیج همگام با کشاورزی در استان در محل سالن جهاد كشاورزي در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به شرایط حساس کشور در آستانه انتخابات اظهار کرد: آمریکا در صحنه‌های مختلف و جبهه‌های گوناگون نظامی از ایران شکست خورده و اکنون اقتصاد را محور نبرد خود با جمهوری اسلامی قرار داده است.

  وی تصریح کرد: مشاهده می‌کنیم که کشورهای منشعب شده از شوروی پس از اینکه از غرب سرخورده شدند، باز هم روسای جمهوری مخالف آمریکا را انتخاب می‌کنند و امروز هرکس می‌خواهد در کشورهای مختلف رای بیاورد، باید سخنرانی‌های ضد آمریکایی بزند.

  انتخابات نخستین عرصه حماسه‌ آفرینی ملت ایران

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین، انتخابات را نخستین عرصه حماسه‌آفرینی ملت ایران دانست و تاکید کرد: حضور آگاهانه و حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای موجب ناامیدی دشمنان و افزایش قدرت چانه زنی بین‌المللی ایران خواهد شد.

  نقدی با تاکید بر لزوم انتخاب فرد اصلح در انتخابات خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه جایگاه ریاست جمهوری بسیار بالاست، باید به تفاوت‌های کوچک هم دقت و در این میان توجه به شاخصه‌های تعیین شده توسط رهبر معظم انقلاب برای انتخاب اصلح توجه کرد.

  وی با بيان اينكه مومن به اسلام، ملتزم به قانون اساسی و ولایت و خدمتگزار به مردم بودن، از جمله معیارهای انتخاب اصلح است افزود: رهبری فرموده‌اند ملت ایران نیازمند رئیس دولت مقاوم در برابر قدرت‌ها، معتقد به اقتصاد مقاومتی، مدیریت و تدبیر و به دور از اشرافیت و نیز فردی جهادی است.

  بسیج فراتر از این است که بخواهد خرج انتخاب شدن یک نامزد شود

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین با یادآوری اینکه رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند رئیس‌جمهوری را انتخاب کنید که عزت ملت ایران را ارتقا دهد افزود: مردم باید با توجه به معیارهای گفته شده توسط معظم له، رئیس‌جمهور اصلح را انتخاب کنند و حماسه‌ای بیافرینند که خانواده شهدا و دلسوزان انقلاب شاد شوند.

  وي گفت: بسیج رکن اقتدار ملی نظام و خیلی فراتر از این است که بخواهد خرج انتخاب شدن یک نامزد انتخاباتی شود.

  نقدي  با تاکید بر اینکه بیگانگان چیزی در چنته ندارند و از این حرف ها می زنند افزود: بیگانگان مجبورند در برابر قدرت بسیج از این حرف ها ببافند.

  نقدی گفت: دشمنان همواره در برابر قدرت ملت ایران و بسیج همواره ضربه و سیلی خورده اند و این حرف ها نیز ناشی از ضعف آنان است.

  روشنگری و دعوت مردم به حضور گسترده، مهمترین نقش بسیج

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین نقش بسیج را در عرصه انتخابات روشنگری و دعوت مردم به حضور گسترده در انتخابات بیان و تصریح کرد: هرچه حضور مردم در انتخابات پرشورتر و حماسی تر باشد اقتدار ملی ایران افزایش می یابد.

  وي گفت: برگزاری انتخابات با حضور حداکثری مردم امنیت ملی را مضاعف و نقش چانه زنی نظام را در عرصه های بین المللی تقویت می کند.

  نقدي در خصوص نقش بسیج برای تامین امنیت انتخابات نیز گفت: تاکنون درخواستی از بسیج در این زمینه نشده و اگر بخواهند بسیج آماده فعالیت در این عرصه نیز هست.

  امروز مردم دنیا از آمریکا متنفر هستند

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه “هیچگاه خداوند متعال، انقلاب اسلامی و مقاومت را تنها نگذاشته است”، تصریح کرد: امروز مردم دنیا از آمریکا متنفر هستند و جمهوری اسلامی به لطف خدا و با مقاومت و ایستادگی در اوج عزت و سربلندی است.

  نقدی در خاتمه، سازش و تسلیم را فروختن انسانیت و شرافت و فروختن راه امام و شهدا توصیف کرد و افزود: اگر سازشی با آمریکا صورت بگیرد، طبق دلایل علمی و متقن، وضعیت اقتصادی ایران بسیار بدتر خواهد شد و امروز راه شهدا، راه عزت و مقاومت است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.