• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تبدیل دفاتر موتلفه به ستاد انتخاباتی ولایتی
  کد خبر : 1822724

  تبدیل دفاتر موتلفه به ستاد انتخاباتی ولایتی

  محمد علی امانی قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی‌ گفت: با حکم صادر شده از سوی اسدالله بادامچیان رئیس ستاد انتخابات حزب مؤتلفه اسلامی، دبیران استانهای سراسر کشور به عنوان رییس ستاد انتخاباتی علی‌اکبر ولایتی در استان‌ها منصوب گشته و موظف به تشکیل ستاد فعال شده‌اند.

  تبدیل دفاتر موتلفه به ستاد انتخاباتی ولایتی Reviewed by Farnaz on May 29Rating:
  قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی‌گفت: با حکم بادامچیان، دبیران استانهای سراسر کشور به عنوان رییس ستاد انتخاباتی علی اکبر ولایتی در استان ها منصوب شده و موظف به تشکیل ستاد فعال شده‌اند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از تسنیم،  محمد علی امانی قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی‌ گفت: با حکم صادر شده از سوی اسدالله بادامچیان رئیس ستاد انتخابات حزب مؤتلفه اسلامی، دبیران استانهای سراسر کشور به عنوان رییس ستاد انتخاباتی علی‌اکبر ولایتی در استان‌ها منصوب گشته و موظف به تشکیل ستاد فعال شده‌اند.

  وی در خصوص مکانیسم رسیدن حزب موتلفه اسلامی به ولایتی اظهار داشت: پس از آنکه حزب موتلفه اسلامی در راستای وحدت اصولگرایان و در چارچوب نظرات جامعتین در مسیر کاستن نامزدهای گفتمان اصولگرایی از تداوم حضور یحیی آل اسحاق در انتخابات منصرف گردید؛ جلسه دبیران استان‌های سراسر کشور حزب مؤتلفه اسلامی در تهران برگزار گشته و در میان نامزدهای موجود به اتفاق آراء علی اکبر‌ولایتی به شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی معرفی شد.

  قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی‌ افزود: حزب موتلفه اسلامی پس از آن جلساتی را با چهره های شاخص اصولگرایی برای هماهنگی گفتمان اصولگرایان در این انتخابات برگزار کرد و در نهایت در تاریخ دوم خرداد، شورای مرکزی این حزب به حمایت از ولایتی رای داد.

  امانی خاطر نشان‌کرد: امیدواریم با فعالیت بیش از 200 دفتر حزب موتلفه اسلامی در سراسر‌کشور و به‌کارگیری همه نیروهای حزب‌، و همفکری و همکاری با سایر ستاد های تأیید کننده ولایتی، سهم خویش را در تحقق حماسه سیاسی با حضور گسترده مردم ایفا کنیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.