• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » رادان:‌ انتخاباتی ایمن و بدون حاشیه خواهیم داشت
  کد خبر : 1822721

  رادان:‌ انتخاباتی ایمن و بدون حاشیه خواهیم داشت

  رادان:‌ انتخاباتی ایمن و بدون حاشیه خواهیم داشت Reviewed by Farnaz on May 29Rating: جانشین فرمانده نیروی انتظامی، انتخابات امسال را حماسه‌ای دانست که کام مردم کشور را شیرین می‌کند. به گزارش ایسنا، سردار احمدرضا رادان افزود: یکی از وجوه ممتاز جمهوری اسلامی ایران برگزاری مستمر و یک در پی یک انتخابات است.چه، طی حدود…

  رادان:‌ انتخاباتی ایمن و بدون حاشیه خواهیم داشت Reviewed by Farnaz on May 29Rating:

  جانشین فرمانده نیروی انتظامی، انتخابات امسال را حماسه‌ای دانست که کام مردم کشور را شیرین می‌کند.

  به گزارش ایسنا، سردار احمدرضا رادان افزود: یکی از وجوه ممتاز جمهوری اسلامی ایران برگزاری مستمر و یک در پی یک انتخابات است.چه، طی حدود 3.5 دهه از عمر با برکت نظام مردم سالار دینی در کشورمان چند ده انتخابات پرشکوه و به یاد ماندنی برگزار شده است که در هریک از آنها جلوه ای ویژه از “حماسه آفرینی” ملت بزرگ ایران به نمایش گذاشته شده است. اینک نیز در سی و پنجمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در آستانه وقوع یک رخداد تاریخی و حماسه سیاسی دیگر هستیم.

  وی با اشاره به این که به باور من حماسه 24 خرداد 92 بیش از بسیاری از حماسه‌های انتخاباتی گذشته کام مردم کشورمان را شیرین خواهد کرد و در یاد و خاطر آنان جاودانه خواهد شد تصریح کرد: رهبر فرزانه و معظم انقلاب با درایت منحصر به فرد و بینش بی بدیل خود سال 1392 را سال “حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی” نامگذاری کرده اند، چه معظم له می دانستند که مردم شریف ایران به سبب “ادراک صحیح”، ” موقعیت شناسی” و ” درک شرایط حساس کشور”، همچون همیشه “احساس تکلیف” می نمایند و از “حق رای” خود به بهترین شکل ممکن استفاده می نمایند. نیازی به حجت نیست که آحاد مردم کشور ما بر این واقعیت مهم و ژرف اذعان دارند که نامگذاری سال از سوی رهبر فرزانه انقلاب مبتنی بر حکمت حکیمانه ای است که تحقق آن زمینه را برای سعادت و خوشبختی همگان فراهم می‌کند.

  جانشین فرمانده نیروی انتظامی افزود: در چند سال اخیر دشمنان دیرین، مستکبر، زورگو و تمامیت خواه کشورمان بیش از گذشته پرده های تزویر و نفاق را به کناری نهاده و بصورت مستقیم ملت بزرگ ایران را آماج تحریم، تهدید، فشار و عملیات روانی قرار داده اند. آنان با مجموعه اقدامات روانی، تبلیغی، اقتصادی و سیاسی و نیز بسیج استکبار رسانه ای خود در پی آن هستند تا آستانه تحمل مردم کشورمان را فرو شکنند، نشاط و شادابی را از آنان بستانند و آنها را دچار یاس و ناامیدی سازند. اما، به زعم بسیاری از تحلیل گرانی که مطالعه روشمند پیرامون ” روانشناسی ملت بزرگ ایران” را وجهه همت خویش قرار داده اند، اینگونه اقدامات خصمانه نه تنها شور و نشاط را از ملت ایران نمی ستاند بلکه از یک سو “انسجام” و “وحدت ملی” آنان را فزونی می بخشد و از دیگر سو، شور و اشتیاق آنها را برای خلق حماسه ای دشمن شکن مضاعف می سازد.

  به گقته وی با اندکی تامل در رفتار و واکنش مردم ایران در سالیان پس از پیروزی انقلاب اسلامی، می توان شواهد متعدد و انکار ناپذیری در تائید این ادعا نشان کرد. مطمئنا 24 خرداد امسال نیز به مثال و نمونه ای دیگر از اینگونه شواهد تبدیل خواهد شد.

  جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان این که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اذعان به این واقعیت که “در شرایط مهم و حساس، سهم و نقش امنیت در بسترسازی برای بروز و ظهور رفتار سیاسی بهنجار مضاعف می گردد” از ماه ها پیش مبادرت به فراهم ساختن بسترهای برگزاری انتخاباتی ایمن و عاری از حاشیه در 24 خرداد کرده است، تصریح کرد: حماسه آفرینی ملت بزرگ ایران در سال 92 به حماسه سیاسی محدود نخواهد شد، بلکه به حماسه اقتصادی نیز بسط خواهد یافت. همگان نیز بر این واقعیت اذعان دارند که حماسه دوم (یعنی حماسه اقتصادی) زمانی محقق خواهد شد که حماسه اول به یک جشن پرشور ملی تبدیل شود و شمار مشارکت جویان از چند ده میلیون فراتر رود. در چنین شرایطی است که فشار و تحریم و تهدید دشمنان به شمشیری بران علیه عاملان آن تبدیل می شود و ملت ایران گام‌های خود را به سوی رشد و توسعه و بالندگی، پرشتاب تر از همیشه برخواهد داشت و نیازی به گفتن نیست که ملت ایران این واقعیت را به خوبی می داند. بنابراین با خلق حماسه اول بلافاصله گام در راه حماسه دوم می نهد.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: 24 خرداد 92 ملت بزرگ ایران در بستری ایمن و فضایی عاری از هر نوع عامل مخل امنیت، حماسه ای خلق خواهد کرد که همچون برگی زرین همواره در تاریخ حماسه آفرینی او خواهد درخشید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.