• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » تلويزيون و صدا سيما » چگونگی انتخاب مجری انتخاباتی شبکه سه
  کد خبر : 1822715

  چگونگی انتخاب مجری انتخاباتی شبکه سه

  مجید یوسفی درباره انتخاب مجری این برنامه با بیان اینکه نمی تواند گزینه های پیشنهادی خود را برای اجرای این برنامه نام ببرد، اضافه کرد: مجری برنامه‌های انتخاباتی توسط ستاد انتخابات سازمان صدا و سیما و با نظر نهایی عزت‌الله ضرغامی رئیس رسانه ملی انتخاب و معرفی می‌شود و رضا ابراهیمی هم یکی از گزینه‌های پیشنهادی ما به این ستاد بود.

  چگونگی انتخاب مجری انتخاباتی شبکه سه Reviewed by Farnaz on May 29Rating:

  تهیه‌کننده برنامه انتخاباتی شبکه سه نحوه انتخاب رضا ابراهیمی به عنوان مجری “به انتخاب شما” را تشریح کرد.

  مجید یوسفی تهیه‌کننده برنامه “به انتخاب شما” که ویژه انتخابات از شبکه سه سیما پخش می‌شود گفت: این برنامه با مدت زمان 60 دقیقه از روز 13 خرداد ماه از شبکه سوم سیما پخش می‌شود و در آن نامزدهای انتخابات به پرسش های جوانان پاسخ می دهند.

  وی درباره انتخاب مجری این برنامه با بیان اینکه نمی تواند گزینه های پیشنهادی خود را برای اجرای این برنامه نام ببرد، اضافه کرد: مجری برنامه‌های انتخاباتی توسط ستاد انتخابات سازمان صدا و سیما و با نظر نهایی عزت‌الله ضرغامی رئیس رسانه ملی انتخاب و معرفی می‌شود و رضا ابراهیمی هم یکی از گزینه‌های پیشنهادی ما به این ستاد بود.

  یوسفی تاکید کرد: وی توانایی و سابقه اجرای برنامه های سیاسی در شبکه های سیما دارد و البته قرار نیست در این برنامه ها مجری چندان سخن بگوید.

  تهیه کننده “به انتخاب شما” همچنین درباره مخالفت ضرغامی با اجرای محمدرضا شهیدی فرد عنوان کرد: تا آنجایی که من اطلاع دارم، خود شهیدی فرد به دلیل مشغله های شخصی نتوانست اجرای این برنامه را قبول کند.

  یوسفی درباره برنامه “به انتخاب شما” که تاکنون ضبط این برنامه با حضور عارف و قالیباف و غرضی انجام شده است، بیان کرد: این برنامه از روز دوشنبه 13 خردادماه ساعت 19:10 روی آنتن می رود و سوالات جوانان در آن به صورت پلی‌بک پرسیده می شود.

  “رضا ابراهیمی” در حال حاضر مدیر روابط عمومی معاونت فن‌آوری سازمان صدا و سیماست و پیش از این نیز اجرای چند برنامه را بر عهده داشته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.