• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » غرضی: دولتهای قبلی قانونی بودند اما اسلامی نبودند/ فکر نمی کردم تایید صلاحیت شوم
  کد خبر : 1822709

  غرضی: دولتهای قبلی قانونی بودند اما اسلامی نبودند/ فکر نمی کردم تایید صلاحیت شوم

  غرضی: دولتهای قبلی قانونی بودند اما اسلامی نبودند/ فکر نمی کردم تایید صلاحیت شوم Reviewed by Farnaz on May 29Rating: نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم باید استاندار را خودشان در یک انتخابات مردمی انتخاب کنند تا هم استاندار به مردم بدهکار باشد و هم مردم به استاندار تا از کنارآن اختلاص سه هزار میلیارد…

  غرضی: دولتهای قبلی قانونی بودند اما اسلامی نبودند/ فکر نمی کردم تایید صلاحیت شوم Reviewed by Farnaz on May 29Rating:
  نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم باید استاندار را خودشان در یک انتخابات مردمی انتخاب کنند تا هم استاندار به مردم بدهکار باشد و هم مردم به استاندار تا از کنارآن اختلاص سه هزار میلیارد تومانی پدیدار نشود و کسی متوجه نشود.

  به گزارش ایران ویج به نقل از مهر، سید محمد غرضی پیش از ظهر امروز در یک نشست خبری در اهواز اظهار کرد: شعار من ایجاد یک دولت ضد تورم است.

  وزیر سابق نفت با اشاره بر این موضوع که در این 100 سال گذشته همه دولت ها به جز اینکه دست در جیب مردم بگذارند، کاری دیگر نکردند، عنوان کرد: درست است که پیشرفتهایی نیز مانند؛ تاسیس شبکه برق، گاز و احداث جاده ها در کشور صورت گرفته است، اما همه این اقدامات را باید بدون ایجاد تورم احداث کرد.

  غرضی تصریح کرد: من در انتخابات ریاست جمهوری کشور 55 میلیون رای دارم زیرا 55 میلیون نفر در کشور موافق دولت ضد تورم هستند و من با توجه به این مسئله 55 میلیون رای دارم.

  دولتهای قبلی قانونی بودند اما اسلامی نبودند

   وی با بیان اینکه دولتهای قبلی قانونی بودند اما اسلامی نبودند، افزود: من برای این  شعار «نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی» و به خصوص برای کلمه مقدس جمهوری اسلامی ارزش قائلم و این را می گویم که من در کشور هم جمهوریت را توسعه می دهم و هم اسلامی بودن آن را.

  نامزد ریاست جمهوری افزود: تورمی که در کشور به وجود آمده؛ ناشی از هزینه های دولت است که از درآمد آن بیشتر هستند. همچنین راه حل این مسئله این است که دولت معادل درآمد خود هزینه کند زیرا این کار باعث حفظ شدن قیمتها و افزایش ارزش پول ملی می شود.

  غرضی با اشاره بر این موضوع که در جامعه ما نباید عکس امام خمینی (ره) سوزانده شود، گفت: در حوادث سال 88 عکس امام خمینی(ره) را سوزاندن و مردم در مقابل آن، اعتراضات بسیار گسترده ای کردند اما در همان زمان عکس امام بر روی اسکناس ها زیردست و پا له می شد اما کسی اعتراضی نمی کرد.

  سایر نامزدها را به چشم رقیب نمی بینم

  وی با تاکید بر این امر که من سایر نامزدها را به چشم رقیب نمی بینم و آنها را همکار می دانم، عنوان کرد: من معتقد هستم که ما هشت نفرکاندیدای ریاست جمهوری به عنوان یک هیئت امنا برای مردم هستیم. البته ممکن است که چالشی در بین ما به وجود بیاید زیرا روش هر فرد متفاوت است اما مردم کشور ما نظارگر هستند و دید آنها باز است.

  به نفع کسی از انتخابات بیرون نمی روم

  وزیر سابق پست تلفن و تلگراف تصریح کرد: من در این دوره انتخابات ریاست جمهوری نفعی نمی بینم به همین دلیل به نفع کس دیگری از انتخابات بیرون نمی روم.

  وی با بیان اینکه ما به این دلیل نمی توانیم بخش تولید را راه بیاندازیم زیرا هزینه پولی که به بانکها پرداخت می شود تا 30 درصد هم می رسد، گفت: به توجه اینکه تورم در کشور ما بالا است و هزینه پول نیز بالاست؛ دولتها توان اداره  اقتصادی کشور راکه، در آن درآمدها با هزینه های مصرف شده یکی باشد را ندارد.

  استاندار باید توسط مردم انتخاب شود

  غرضی با بیان اینکه بهترین راه حل برای محرومیت زدایی در استان خوزستان و سایر استانهای دیگر این است که استاندار هر منطقه را خود مردم انتخاب کنند، عنوان کرد: مردم باید استاندار را خودشان در یک انتخابات مردمی انتخاب کنند تا هم استاندار به مردم بدهکار باشد و هم مردم به استاندار تا از کنارآن اختلاص سه هزار میلیارد تومانی پدیدار نشود و کسی متوجه نشود.

  وی در خصوص استاندار خوزستان که مدت زمان زیادی در این سمت مانده است، گفت: استانداران در همه کشور در سالهای گذشته سریع تغییر کردند و حجازی حتما رفاقتی با جایی داشته است که هنوز مانده است.

  توسعه بدون تورم پایدار نمی ماند

  وی افزود: آبادانی و توسعه در کشور اگر به درآمد افزون تر بیانجامد پایدار می شود. همچنین توسعه بدون تورم پایدار نمی ماند و توسعه نیز نتیجه تعامل ملی است و تحمیل یک برنامه به مردم توسعه نیست.

  غرضی در خصوص سیاست خارجی خود افزود: سیاست خارجی انعکاس ظرفیت داخلی کشور است و اگر غیر از این باشد شکست می خورد. ما در مقابل کشور خاصی نمی ایستیم و همچنین زیر بار حرف زور نمی رویم. ضمن اینکه  ما با کشور آمریکا مذاکره نمی کنیم اما با این کشور  تعامل می کنیم.

  نامزد انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: با وجود اینکه جنگ مخرب است و گرفتاری هایی برای جامعه دارد و برای نمونه برای استان خوزستان در طول هشت سال جنگ تحمیلی مشکلاتی به وجود آمد ولی این جنگ یک مزیت برای این استان و آن این است که پای شخصیتهای بزرگ استان به مرکز باز شد و آنها نیز در اداره کشور سهیم شدند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.