• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » معرفی اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی حامیان دانشجویی”دولت متمم”
  کد خبر : 1822641

  معرفی اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی حامیان دانشجویی”دولت متمم”

  معرفی اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی حامیان دانشجویی”دولت متمم”Reviewed by Aryan♥ on May 29Rating: جبهه مردمی “حامیان دانشجویی دولت متمم” با صدور بیانیه‌ای ضمن معرفی اعضای شورای مرکزی این تشکل، بر حمایت از علی اکبر ولایتی تأکید کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، جبهه”حامیان مردمی و دانشجویی علی‌اکبر ولایتی” با صدور بیانیه‌ای، اعضای شورای مرکزی این…

  معرفی اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی حامیان دانشجویی"دولت متمم"Reviewed by Aryan♥ on May 29Rating:
  جبهه مردمی “حامیان دانشجویی دولت متمم” با صدور بیانیه‌ای ضمن معرفی اعضای شورای مرکزی این تشکل، بر حمایت از علی اکبر ولایتی تأکید کرد.

  به گزارش خبرگزاری مهر، جبهه”حامیان مردمی و دانشجویی علی‌اکبر ولایتی” با صدور بیانیه‌ای، اعضای شورای مرکزی این تشکل را معرفی و تاکید کرد: حضور فردی ولایتمدار، با تدبیر، با برنامه و آزمون پس داده  باعث خواهد شد تا قطار انقلاب بیش از پبش پرشتاب حرکت کند.
   
  متن بیانیه به شرح زیر است:
   
  بسمه تعالی
   
  جبهه مردمی “حامیان دانشجویی دولت متمم”
   
  گذشت ایام، بار دیگر ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی را به خلق حماسه‌ای دیگر نزدیک می‌کند، حماسه‌ای که بار دیگر در 24 خرداد با انتخاب فردی ولایتمدار، توانمند، با برنامه و تیم اجرایی قوی به ثمر خواهد نشست تا حرکت قطار 34 ساله انقلاب را بیشتر کرده است و بر عزت و اعتلای جمهوری اسلامی درصحنه جهانی، منطقه‌ای و داخلی بیفزاید.
   
  با گذشت بیش از سه دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، دشمنان خارجی با بهره گیری از ابزارهای مختلف همچون عناصر داخلی و منافق و با صرف هزینه‌های گزاف، اراده خود مبنی بر به زانو در آوردن نظام جمهوری اسلامی در بوته آزمایش قرار دادند ولی همیشه حضور سه عامل مکتب، مردم و رهبری موجب یأس و نامیدی و شکست تمامی برنامه‌های طراحی شده آنها شد.
   
  حضور مردم ولایی و انقلابی جمهوری اسلامی، در تمامی صحنه‌ها از جمله انتخابات مختلف در تمامی این سال‌ها نشان از صلابت و استواری گام‌هایی است که انقلاب را بوجود آورده و همواره در فراز و نشیب‌های متعدد آن را واکسینه کرده است. مردمی که با استقامت در مقابل مستکبران زمان از همان اوایل انقلاب اسلامی، توانستند عزم و اراده خود در برخورد با مستکبران و دیکتاتوری را به مردم دیگر کشورها صادر کنند و خود شاهد موج عظیم بیداری اسلامی در کانونی‌ترین منطقه جهان، خاورمیانه باشند.
   
  حال، با قرار گرفتن جمهوری اسلامی در پیچ تاریخی در سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی، لزوم بهره گیری از تمامی ابزار و امکانات برای دستیابی به این مهم احساس می‌شود که در این بین نقش مردم به عنوان کسانی که بوجود آورندگان حماسه‌ای دیگر با شرکت حداکثری خود در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم و انتخاب فردی اصلح، بی بدیل خواهد بود.
   
  به طور قطع حضور فردی ولایتمدار، با تدبیر، با برنامه و آزمون پس داده برای به دست گرفتن قوه اجرایی کشور و حل مشکلات موجود با یک مدیریت هوشمندانه و استفاده از تمامی ظرفیت‌های نظام جمهوری اسلامی در چارچوب ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی باعث خواهد شد تا قطار انقلاب با گذر از پیچ تاریخی با همکاری و تعامل قوای ثلاثه و رهنمودهای ارزشمند رهبر فرزانه انقلاب، در راه رسیدن به سر منزل مقصود بیش از پبش پرشتاب حرکت کند.
   
  با وجود این، جبهه مردمی “حامیان دانشجویی دولت متمم” با این پیام که کشور با توجه به اینکه در یک پیچ تاریخی به فرموده مقام معظم رهبری قرار دارد و اکنون زمان آزمون و خطا برای کشور در این برهه حساس نیست، حمایت خویش را از علی اکبر ولایتی در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری به عمل می آورد.
   
  اعضای مرکزی: امیر شمس، محمد بحرینیان، علیرضا شاهرضایی، محمد مهدی رمضانزاده، مرتضی ملوندی، اصلان مشهدی، محمد طالب، دکتر پروانه شمسی پور

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.