• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حداد عادل به نفع چه کسی کنار خواهد رفت؟
  کد خبر : 1822549

  همه ضد و نقیض های ائتلاف 2+1

  حداد عادل به نفع چه کسی کنار خواهد رفت؟

  “وقتی در نظرسنجی‌ها مشخص شد که ۶۰ درصد آراء متعلق به ما ۳ نفر است، تصمیم گرفتیم ائتلاف کنیم “،”رقبای اصولگرایی به…

  حداد عادل به نفع چه کسی کنار خواهد رفت؟ Reviewed by Farnaz on May 29Rating:

  “وقتی در نظرسنجی‌ها مشخص شد که ۶۰ درصد آراء متعلق به ما ۳ نفر است، تصمیم گرفتیم ائتلاف کنیم “،”رقبای اصولگرایی به دنبال تکثر در ما هستند و ما به دنبال تکثر در آنها”،” در حال بحث هستیم که چطور می‌شود از بین این سه نفر یک نفر کاندیدای ریاست جمهوری شود، البته درب ائتلاف ۲+۱ بسته نیست و اگر کسی در نظر سنجی‌‌ها رأی بالایی داشت و اصولگرا هم بود، می‌تواند به این ائتلاف بپیوندد.”،”کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری ارث پدری هیچ کس نیست.”، ” قبل از اعلام نظر شورای نگهبان گزینه خروجی ائتلاف پیشرفت مشخص نمی شود.”، اعضای ائتلاف برای پیشرفت در برنامه‌های تلویزیونی شرکت می‌کنند و با این حضور مطمئنا می‌توانند نظرسنجی‌های واقعی مردم را ارزیابی کنند.”

  این ها نمونه های از سخنان ضد و نقیض غلامعلی حداد عادل ، عضو ائتلاف 2+1 موسوم به پیشرفت است.ائتلافی که بسیار زود هنگام شکل گرفت و بسیار زود هنگام هم از احتمال از هم پاشیدگی آن سخن گفته شد.

  50341_560از همان آذر ماه که حداد عادل در سخنانی از ائتلاف خود با قالیباف و ولایتی رونمایی کرد، اگرچه هر سه عضو اين ائتلاف تاكيد بر وحدت داشتند و بارها گفتند يكي از ميان سه نفر كانديداي نهايي خواهد بود اما در نهایت پیش بینی ها به حقیقت پیوست و هر سه نفر این ائتلاف وارد میدان رقابت های انتخاباتی شدند.

  حداد عادل که ابتدا از حضور یک نفر در انتخابات یازدهم سخن گفته بود و تاکید کرده بود: وقتي در نظرسنجي‌ها مشخص شد که 60 درصد آراء متعلق به 3 نفر است، تصميم گرفتيم ائتلاف کنيم و در نهايت 2 نفرمان تصميم بگيريم براي خدا کانديداي رياست جمهوري نشويم. اما به تدریج هر چه به زمان انتخابات نزدیکتر موتضع خود را تغییر داد تا جایی که وقتی برای ثبت نام به وزارت کشور رفت گفت: گزینه نهایی این ائتلاف پس از تأیید شورای نگهبان معرفی می شود.

  حرفی که خود به این معنا بود که ائتلاف به نتیجه نرسید است. حالا اما با آمدن جواب تایید صلاحیت ها و تایید شدن هرسه کاندیدای 2+1 ،هنوز از انتخاب یک کاندیدا خبری نیست و این بار حداد عادل وحدت را به بعد از برنامه های تلویزیونی موکول کرده است.

  وی در این خصوص گفته: اعضای ائتلاف برای پیشرفت در برنامه‌های تلویزیونی شرکت می‌کند و با این حضور مطمئنا می‌تواند نظرسنجی‌های واقعی مردم را ارزیابی کند.

  نتیجه این سخنان اما نشان می دهد که در واقع این ائتلاف به نوعی محکوم به شکست است اما نکته اینجاست که حداد عادل بخواهد به نفع دو گزینه دیگر یعنی قالیباف و ولایتی کنار برود، کدام گزینه را انتخاب می کند؟

  بی تردید انتخاب وی می تواند معادلات انتخاباتی را تغییر دهد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.