• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » «خرید لوازم لوکس با ارز مرجع‌ دارو حقیقت دارد»
  کد خبر : 1822324

  «خرید لوازم لوکس با ارز مرجع‌ دارو حقیقت دارد»

  وی بیان داشت: باتوجه به حذف ارز مرجع دارو قیمت دارو بدون شک یک سوم تا یک پنجم افزایش می یابد و جز نارضایتی بیماران و نبود دارو در سطح داروخانه ها چیزی دیگری قابل لمس نیست.

  «خرید لوازم لوکس با ارز مرجع‌ دارو حقیقت دارد» Reviewed by Farnaz on May 28Rating:

  مسئول سابق کمیته سلامت مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: خرید لوازم لوکس با ارز مرجع‌ دارو حقیقت محض است.

  علی باغبانیان در گفت‌وگو با تسنیم در اصفهان اظهار داشت: علی رغم تمام تکذیب مسئولان بانک مرکزی در ارتباط با اینکه ما به دارو ارزی اختصاص ندادیم اما خرید قلاده سگ و ماشین های لوکس با ارز مرجع دارو یک حقیقت غیرقابل کتمان است.

  وی بیان داشت: باتوجه به حذف ارز مرجع دارو قیمت دارو بدون شک یک سوم تا یک پنجم افزایش می یابد و جز نارضایتی بیماران و نبود دارو در سطح داروخانه ها چیزی دیگری قابل لمس نیست.

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران متاسفانه بیماران افزایش قیمت دارو را از چشم پزشکان و داروسازان می بینند، ادامه داد: در زمان حاضر خیلی از داروها در سطح بازار قاب دستیابی نیست و باوجودی که برخی از مسئولان اعتقادی به داروهای خارجی ندارند اما برای برخی از بیماران از جمله روحی و روانی نیاز جدی به تهیه و تامین داروهای خارجی وجود دارد.

  باغبانیان گفت: در شرایط موجود در ماه ۱۵ داروخانه به تعطیلی کشیده می شوند یعنی هر دو روز یک داروخانه از لیست داروخانه های کشور حذف می شود. وی در پاسخ به این سوال که وضعیت دارویی کشور مشابه زمان جنگ شده است به طوری که در آن زمان به دلیل کمبود دارو و تعداد زیاد بیماران شاهد تحویل داروهای تاریخ گذشته بودیم و کماکان در این دوره از زمان هم این موارد را مشاهده کردیم، افزود: کاملا حق با شما است و متاسفانه نظارتی بر داروخانه ها وجود ندارد و وضعیت دارورسانی در کشور به شدت نگران کننده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.