• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » غرضی: به‌خاطر موبایل می‌خواستند اعدامم کنند
  کد خبر : 1822264

  غرضی: به‌خاطر موبایل می‌خواستند اعدامم کنند

  وی با بیان اینکه سیستم‌های دیجیتالی، فیبرنوری و ماهواره در زمان وزارت بنده وارد کشور شد، ادامه داد: آن زمان کسی موبایل نمی‌خرید؛ من هرکاری کردم که برای ورود ده هزار شماره موبایل دلار بگیرم اما تنها به پنج هزار شماره ارز اختصاص داده شد.

  غرضی: به‌خاطر موبایل می‌خواستند اعدامم کنند Reviewed by Farnaz on May 28Rating:

  نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه آخرین تکنولوژی‌ها را در زمان وزارتم در وزارتخانه پست و تلگراف و تلفن به کشور آوردم که با مخالفت‌های بسیاری روبه‌رو شد، گفت: پوستم کنده شد تا ارتباطات را در ایران توسعه دهم.

  محمد غرضی در گفت‌وگو با ‌مهر، خاطرات خود را از زمان حضورش در وزارت پست تلگراف و تلفن به عنوان وزیر دولت سازندگی روایت کرد و اظهار داشت: من سیستم‌های ارتباطی را برای توسعه این بخش بنا بر آخرین تکنولوژی‌ها در کشور آوردم که هم اکنون تا حدودی این توسعه متوقف شده است.

  وی با بیان اینکه سیستم‌های دیجیتالی، فیبرنوری و ماهواره در زمان وزارت بنده وارد کشور شد، ادامه داد: آن زمان کسی موبایل نمی‌خرید؛ من هرکاری کردم که برای ورود ده هزار شماره موبایل دلار بگیرم اما تنها به پنج هزار شماره ارز اختصاص داده شد.

  وزیر پست و مخابرات دولت سازندگی ادامه داد: آن زمان این پنج هزار شماره را به مسئولان کشور می‌دادم اما آنها اصلا تشخیص نمی دادند که این تکنولوژی چیست!

  غرضی با بیان اینکه از زمانی که موبایل وارد جامعه شد به یکباره قیمتش از 500 هزار تومان به 3 میلیون تومان رسید، گفت: آن زمان بود که رضایت مردم جلب شد و الان بچه‌های دبستانی هم موبایل دارند.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تأکید براینکه همیشه همراه با توسعه همراه گرفتاریهایی وجود دارد، ادامه داد: من هم پوستم کنده شد تا این تکنولوژیها را وارد کشور کنم؛ در این زمینه آنقدر مورد اذیت و آزار قرار گرفتم؛ حتی اجازه نمی دادند فکس بیاید؛ می‌گفتند تلفن لازم نیست و برای ورود موبایل که اصلا ریختند رو سرم که اعدامم کنند!

  وی وضعیت ارتباطات و اینترنت را در شرایط فعلی از نظر کیفی مناسب ندانست و گفت: ارتباطات در حال حاضر فقط از نظر کمیتی خوب است؛ امیدوارم بتوانم مجموعه 4 هزار گانه خدمات الکترونیکی در کشور را راه اندازی کنم که اینترنت جزئی از آن است.

  غرضی درباره سرعت اینترنت نیز گفت: الان برخی محتاج سرعت اینترنت هستند اما ملت نیاز به یک دولت الکترونیک دارند و این مهمتر از سرعت اینترنت است، چرا که با ایجاد دولت الکترونیک مشکل سرعت اینترنت هم حل می‌شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.