• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » موضوع نام‌گذاری لیگ امارات به خلیج ع ر ب ی باید به AFC اطلاع داده شود
  کد خبر : 1822250

  موضوع نام‌گذاری لیگ امارات به خلیج ع ر ب ی باید به AFC اطلاع داده شود

  عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: از وزارت امورخارجه و وزارت ورزش وجوانان خواهش کردیم موضوع نامگذاری لیگ فوتبال امارات به نام مجهول خلیج ع رب ی را پیگیری کند.

  موضوع نام‌گذاری لیگ امارات به خلیج ع ر ب ی باید به AFC اطلاع داده شودReviewed by Farnaz on May 28Rating:

  سید مهدی هاشمی با اشاره به پیگیری‌های فراکسیون ورزشی مجلس شورای اسلامی در حرکت سخیف کشور امارات در نامگذاری لیگ فوتبال این کشور به نام خلیج ع ر ب ی اظهار داشت: مجلس امروز پیگیر بودجه سال آینده دولت بود، فردا هم به دیدار رهبری خواهد رفت، هفته آینده هم مجلس تعطیل خواهد بود به همین دلیل نتوانستیم جلسه فراکسیون ورزش مجلس را در ارتباط باحرکت نامعقول اماراتی‌ها انجام بدهیم.

  فدراسیون فوتبال ایران

  وی افزود: موضع گیری‌های شخصی را افراد مختلف در پست‌های مختلف در خصوص این حرکت اماراتی‌ها داشتند و مخالفت خودشان را اعلام کردند ضمن اینکه برخورد و تقابل با این رفتار انجام خواهد شد. ما از وزارت امور خارجه و همچنین وزارت ورزش و جوانان خواهش کردیم عکس العمل لازم را با این رفتار اماراتی‌ها انجام دهد. به هر حال حداقل رفتار در مقابل اماراتی‌ها، عدم حضور ورزشکاران در این کشور است و همچنین اعتراض کتبی از سوی وزارت امور خارجه و وزارت ورزش به مسئولان ورزش امارات ارائه شود.

  این عضو فراکسیون ورزش مجلس اسلامی اضافه کرد: دوستان و نخبگان فوتبال کشور این حرکت شنیع کشورهای امارات را به کنفدارسیون فوتبال آسیا و فیفا اطلاع رسانی کند تا موضع دیگری از این نهادهای آسیایی و جهانی فوتبال که مناسب این رفتار اماراتی‌ها است اعلام شود.

  هاشمی تاکید کرد: بعد از تعطیلی مجلس با تشکیل فراکسیون ورزش و مجلس در خصوص این رفتار شنیع مسئولان فوتبال امارات را پیگیری خواهیم کرد و مطالبات خودمان را از مسئولانی که این موضوع را پیگیری می‌کردند خواهیم داشت، تا ببینیم موضوع را به کجا رساندند.

  این عضو فراکسیون مجلس شورای اسلامی در خصوص تصویب بودجه ورزش در سال آینده گفت: ما امروز در مجلس شورای اسلامی بحث بودجه را پیگیری کردیم و باید بگویم در امر ورزش بودجه‌ای که مجلس برای امور ورزشی سال آینده در نظر گرفت بیش از آنی بود که دولت در لایحه به ما پیشنهاد داده است.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.