• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » وظیفه شرعی مسئولان تشویق و ترغیب مردم به حضور در انتخابات است
  کد خبر : 1822170

  جمشیدی:

  وظیفه شرعی مسئولان تشویق و ترغیب مردم به حضور در انتخابات است

  سرپرست تبلیغات شهرستان همدان گفت: وظیفه شرعی مسئولان تشویق و ترغیب مردم به حضور در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا است.

  وظیفه شرعی مسئولان تشویق و ترغیب مردم به حضور در انتخابات استReviewed by Farnaz on May 28Rating:

  IMG13264329حجت الاسلام محمدجمشیدی صبح سه شنبه در نشست تخصصی انتخاب اصلح با حضور جمعی از بانوان بسیجی شهرستان همدان گفت: همه باید به عنوان عضوی از این اجتماع و مسئولیتی که در برابر دین و کشورمان داریم، به خوبی ادای تکلیف کنیم.

  وی گفت: با توجه به اقدامات انجام شده در خصوص ایجاد هیئت های مذهبی خواهران، در حال حاضر 50 هیئت مذهبی خواهران در شهرستان همدان فعال است.

  وی در ادامه افزود: هیئت های مذهبی خواهران در شهرستان همدان با شروع فعالیت های خود درصدد ارتقاء تعدد و کیفیت برنامه های فرهنگی هستند.

  سرپرست تبلیغات شهرستان همدان همچنین با اشاره به اهمیت فعالیت این هیئت ها بیان داشت: در این زمینه به همت همه بانوان بسیجی نیاز است.

  جمشیدی با اشاره به برگزاری انتخابات شورای هیئات مذهبی در پنجم مهر ماه اظهار داشت: تشکیل شورای هیئات با حضور خواهران مدنظر است که این شورا نیز باید با شورای برادران ادغام شود.

  وی بیان داشت: از آنجایی که بانوان به عنوان مادران در جامعه نفوذ بسیار زیادی دارند باید ازین پتانسیل بیشتر استفاده کرد.

  سرپرست تبلیغات اسلامی شهرستان همدان با تاکید بر انتخاب پنج نفر به عنوان شورای هیئت های مذهبی شهرستان همدان بیان داشت: در این راستا باید برنامه های فرهنگی و دینی را گسترش داد.

  جمشیدی در ادامه افزود: هیئت های مذهبی و امور بانوان شهرستان همدان می توانند بیشترین تاثیر را در زمینه حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند.

  سرپرست تبلیغات شهرستان همدان با اشاره به اینکه وظیفه شرعی همه مسئولان تشویق و ترغیب مردم به حضور در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا است، اظهار داشت: بانوان بسیجی باید با حفظ جایگاه خود در جامعه مردم را به حضور گسترده در انتخابات تشویق کنند.

  وی همچنین در پایان سخنانش با اشاره به اینکه وظیفه اصلی تشویق مردم برای حضور حداکثری است، بیان داشت: در این زمینه نباید از شخص خاصی حمایت کرد و درست نیست کسی که به عنوان عضوی از هیئت های مذهبی فعال است صراحتا از شخص خاصی حمایت کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.