• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » فرمانده سپاه عاشورا: شورای نگهبان برنامه‌ریزی فتنه‌گران و جریان انحرافی برای انتخابات را برهم زد
  کد خبر : 1821965

  فرمانده سپاه عاشورا: شورای نگهبان برنامه‌ریزی فتنه‌گران و جریان انحرافی برای انتخابات را برهم زد

  سردار علی‌اکبر پورجمشیدیان گفت: در این پیچ خطرناک تاریخی شورای نگهبان با تصمیم انقلابی و شجاعانه اجازه بهره‌برداری دشمنان از فرصت انتخابات را از آنها سلب و برنامه‌ریزی‌های فتنه‌گران و انحرافی‌ها را بر هم زد. کسانی را که از طرف دشمنان به انتخابات هل داده شده بودند و نیز برخی‌ها که در صدد انحرافات عقیدتی در کشور بودند با تدبیر شورای نگهبان اجازه عرض اندام نیافتند.

  فرمانده سپاه عاشورا: شورای نگهبان برنامه‌ریزی فتنه‌گران و جریان انحرافی برای انتخابات را برهم زد Reviewed by Farnaz on May 27Rating:

  فرمانده سپاه عاشورا گفت: شورای نگهبان با تصمیم انقلابی و شجاعانه اجازه بهره‌برداری دشمنان از فرصت انتخابات را از آنها سلب و برنامه‌ریزی‌های فتنه‌گران و انحرافی‌ها را بر هم زد.

   به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، سردار علی‌اکبر پورجمشیدیان عصر امروز در آیین گرامیداشت 427 شهید شهرستان سراب اظهار کرد: اقدام انقلابی و قاطع شورای محترم نگهبان آغازی بر حماسه بزرگ سیاسی ملت در انتخابات 24 خرداد بود که با حضور آگاهانه و انتخاب رئیس جمهور مکتبی، ولایتمدار و شجاع تکمیل خواهد شد.

  وی افزود: در این پیچ خطرناک تاریخی شورای نگهبان با تصمیم انقلابی و شجاعانه اجازه بهره‌برداری دشمنان از فرصت انتخابات را از آنها سلب و برنامه‌ریزی‌های فتنه‌گران و انحرافی‌ها را بر هم زد.

  این سردار دوران دفاع مقدس تاکید کرد: کسانی را که از طرف دشمنان به انتخابات هل داده شده بودند و نیز برخی‌ها که در صدد انحرافات عقیدتی در کشور بودند با تدبیر شورای نگهبان اجازه عرض اندام نیافتند.

   فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به انتخابات پیش رو در کشور گفت: بصیرت و شرایط سنجی مردم منجر به خلق حماسه‌ای بزرگ در روز انتخابات خواهد شد.

  وی افزود: 24 خرداد مردم ایران اسلامی با حضور آگاهانه در انتخابات به ندای نائب امام زمان لبیک خواهند گفت.

   پورجمشیدیان ایمان به اسلام و قانون اساسی و از جنس مردم بودن و صاحب تدبیر بودن را از مشخصه‌های  رئیس جمهور از دیدگاه مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: رئیس جمهور باید متوجه باشد که ولایت‌مداری و اطاعت از ولی‌فقیه خواست اول مردم از اوست.

   فرمانده سپاه عاشورا تصریح کرد: صرف اینکه رئیس جمهور حزب الهی باشد کافی نیست؛ بلکه باید برای اجرا و پیاده کردن اهداف حزب‌الهی‌ها هم باید توانمند باشد.

  پور جمشیدیان همچنین به بیان مصادیقی از شجاعت‌ها و رشادت‌های رزمندگان سلحشور اسلام به خصوص شهیدان علوی که در گردان تخریب رشادت‌ها آفریدند پرداخت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.