• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » واکنش ستاد قالیباف به تخریب های انتخاباتی
  کد خبر : 1821953

  واکنش ستاد قالیباف به تخریب های انتخاباتی

  پرویز اسماعیلی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف افزود: تخریب سلاح کسانی است که منطق رقابت را قبول ندارند و تلاش می کنند ناتوانی خود را با نگاه سلبی به دیگران و تخریب رقبای توانمند پنهان نموده و ذهن مردم را از انتخاب فرد شایسته منحرف کنند. حال آنکه تحولات سالهای اخیر به افزایش شناخت و آگاهی مردم منجر و ثابت شد که تخریب دیگر جواب نمی دهد.

  واکنش ستاد قالیباف به تخریب های انتخاباتی Reviewed by Farnaz on May 27Rating:

  سخنگوی ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف گفت : تخریب هر یک از کاندیداهای تائید صلاحیت شده، ایستادن در برابر فرامین رهبری و قانون است و اینکه عده ای با شبکه های بیگانه برای تخریب قالیباف به وحدت رسیده اند، نکته ای قابل تامل است.

  به گزارش ایران ویج به نقل از مهر، پرویز اسماعیلی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف افزود: تخریب سلاح کسانی است که منطق رقابت را قبول ندارند و تلاش می کنند ناتوانی خود را با نگاه سلبی به دیگران و تخریب رقبای توانمند پنهان نموده و ذهن مردم را از انتخاب فرد شایسته منحرف کنند. حال آنکه تحولات سالهای اخیر به افزایش شناخت و آگاهی مردم منجر و ثابت شد که تخریب دیگر جواب نمی دهد.

  وی با انتقاد از رویکرد تخریبی مدعیان حمایت از برخی کاندیداها گفت: رهبر انقلاب بارها به لزوم تبعیت از قانون و نظر شورای نگهبان تاکید کردند. در حالیکه حتی بزرگانی چون آیت الله هاشمی به نظر این شورا در احراز صلاحیت ها تمکین کردند، تخریب و هتک حیثیت کاندیداها زیر سوال بردن شورای نگهبان و ایستادن در برابر قانون است.

  وی ادامه داد: دشمنان، قالیباف را تخریب می کنند چون از اندیشه ناب جهادی و زنده ماندن فرهنگ شهادت در کشور هراس دارند و از ساخته شدن ایران و از ایران سربلند وحشت می کنند. کسانی که به گواه تاریخ دنبال تاراج سرمایه های ملی ایرانیان و تصویر کردن ملتی ذلیل و ناتوان از ما بوده اند.

  سخنگوی ستاد انتخاباتی قالیباف گفت: متاسفانه در داخل کشور نیز بازماندگان همان تفکری که با ترویج فضای افشاگری و پرده دری 8 سال بحران آفرینی کردند، رویه تخریب را ادامه می دهند.

  اسماعیلی ادامه داد: مردم هوشیار هستند و باور دارند آنها که تخریب و افشاگری آغاز کردند، خودشان به بزرگترین فسادها آلوده شدند. تخریب کنندگان قالیباف از این نگرانند که مردم با حضور و انتخابی آگاهانه در انتخابات پیش رو بساط کسانی را که با ریا و تحجر ظرفیت های بزرگی را از نظام و ملت ایران گرفتند، جمع کنند.

  وی گفت: سابقه این افراد نشان می دهد که همواره از رهبری، قانون، اخلاق و مردم عبور کرده اند و خوش نشینی در انقلاب را به هزینه دادن و تلاش در میدانهای سخت ترجیح می دهند. افرادی که رهنمودهای رهبری را همواره تفسیر به رای می کنند.

  سخنگوی ستاد قالیباف با اشاره به اینکه «تخریب دیگران شیوه دینداران نیست»، گفت: تاکید دکتر قالیباف به ستاد و همه فعالان و هواداران ایشان رعایت حداکثری قانون و اخلاق، و تلاش برای حفظ آرامش مردم و انتخاب شایسته تر آنها در فضای رقابتی سالم است.

  اسماعیلی افزود: رعایت احترام نسبت به سایر کاندیداها و رویکرد ایجابی محور فعالیت ما است و امیدواریم کاندیداهای محترم و ستادهایشان در برابر استفاده هوادارانشان از تخریب سکوت نکنند.

  وی با تاکید بر تفاوت مرزهای نقد و تخریب، گفت: ماده 74 قانون انتخابات ریاست جمهوری تصریح دارد که درج مطلب علیه نامزدهای انتخاباتی توسط کلیه رسانه های دیداری، شنیداری، مکتوب، الکترونیک و سایر شبکه های مجازی جرم است.

  سخنگوی ستاد قالیباف در پایان گفت: دستگاههای قضایی و امنیتی هوشیار هستند و مطمئن هستیم با ورود سریعتر به تخریب های رسانه ای، سلامت و شادابی فضای انتخابات را تضمین می نمایند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.