• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » ماجرای‌ شاهزاده سعودی وجسد یک دختر +عکس
  کد خبر : 1821809

  ماجرای‌ شاهزاده سعودی وجسد یک دختر +عکس

  ماجرای‌ شاهزاده سعودی وجسد یک دختر +عکسReviewed by Aryan on May 27Rating: روز گذشته رسانه هاي سعودي خبري درباره کشتن و عريان کردن يک دختر عربستاني توسط يکي از شاهزادگان آل سعود منتشر کردند. اين ماجرا، حلقه اي ديگر از زنجير رسوايي هاي غير اخلاقي شاهزادگان فاسد آل سعود و جنايت ديگر اين خاندان عليه…

  ماجرای‌ شاهزاده سعودی وجسد یک دختر +عکسReviewed by Aryan on May 27Rating:

  شاهزاده سعودی

  روز گذشته رسانه هاي سعودي خبري درباره کشتن و عريان کردن يک دختر عربستاني توسط يکي از شاهزادگان آل سعود منتشر کردند.

  اين ماجرا، حلقه اي ديگر از زنجير رسوايي هاي غير اخلاقي شاهزادگان فاسد آل سعود و جنايت ديگر اين خاندان عليه ملت عربستان به شمار مي رود.

  ماجرا از اين قرار بود که عصر دو روز پيش، يک دختر عريان ناگهان از يک خودروي مدل JMC در منطقه “سامر” در شهر جده به بيرون پرتاب مي شود و بلافاصله خودرو محل را ترک مي کند. اهالي محل که صحنه را مشاهده کردند،‌ فورا با ملافه اي به داد دخترک رسيده و او را پوشانده و پليس را خبر کردند.

  پس از رسيدن نيروهاي پليس به محل و انجام تحقيقات و بررسي هاي اوليه، مشخص شد که دخترک جان داده و با ارسال شماره و اطلاعات خودرو به مرکز پليس راهنمايي و رانندگي جده، مشخص شد که خودرو متعلق به يکي از شاهزادگان آل سعود است.

  پس از آن بلافاصله تحقيقات گسترده در اين زمينه آغاز شد. بعد از انجام بررسي هاي اوليه، مشخص گرديد که شاهزاده “خالد بن سعد بن عبدالعزيز آل سعود” چهارشنبه شب گذشته در يکي از پاسا‍ژهاي بزرگ و معروف جده به نام “التحية” با اين دختر آشنا شده اما دختر به وي اهميت نمي دهد. فرداي آن روز با کمک فردي به نام “طارق المغربي” که از دوستان نزديک شاهزاده بوده، وي ربوده و به محل نامعلومي منتقل و مورد اذيت و آزار جنسي قرار مي دهند.

  اما دخترک بعد از اينکه از قصد پليد وي مطلع شده، تلاش مي کند فرار کند،‌ از همين رو با يکديگر درگير مي شوند و در نهايت به مرگ دخترک منجر مي شود. سپس اين شاهزاده آل سعود دخترک را عريان کرده و وي را از خودرو پايين پرتاب کرده است.

  در همين راستا مقامات پليس جده طي اظهاراتي رسانه اي ضمن تأييد اين خبر‌، اعلام کرده اند که ادامه تحقيقات و بررسي ها در اين باره همچنان ادامه دارند.

  منبع: شیعه آنلاین
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.