• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » وام ساخت مسکن 50 ميليون تومان شد
  کد خبر : 1821699

  وام ساخت مسکن 50 ميليون تومان شد

  وام ساخت مسکن 50 ميليون تومان شدReviewed by Aryan on May 27Rating: رييس کانون سراسري انبوه‌سازان گفت: وام‌50‌ميليون توماني ساخت مسکن به نام مالک است و مالکان مي‌توانند پس از دريافت اين وام به سازنده وکالت دهند و خانه خود را به صورت مشارکتي بسازند. ايرج رهبر درباره‌ مصوبه وام 50 ميليون توماني ساخت مسکن…

  وام ساخت مسکن 50 ميليون تومان شدReviewed by Aryan on May 27Rating:

  وام مسکن

  رييس کانون سراسري انبوه‌سازان گفت: وام‌50‌ميليون توماني ساخت مسکن به نام مالک است و مالکان مي‌توانند پس از دريافت اين وام به سازنده وکالت دهند و خانه خود را به صورت مشارکتي بسازند.

  ايرج رهبر درباره‌ مصوبه وام 50 ميليون توماني ساخت مسکن توضيح داد: با پيشنهادات اعلام شده به وزارت راه و شهرسازي در نهايت اواخر هفته گذشته مصوبه شوراي عالي مسکن مبني برافزايش مبلغ وام ساخت به 50 ميليون تومان اعلام شد.وي افزود: اين پيشنهاد را مدتي پيش به وزارت راه و شهرسازي اعلام کرديم تا دهک‌هاي نسبتا توانمند نيز بتوانند از تسهيلات مسکن بهره‌ ببرند.

  رييس کانون سراسري انبوه‌سازان با بيان اين‌که اقشار متوسط جامعه از مسکن مهر بهره مي‌برند، گفت: در راستاي پيشنهاد تسهيلات 50 تا 100 ميليون توماني در بخش مسکن درنهايت مبلغ وام ساخت مسکن به 50 ميليون تومان مصوب شد.

  رهبر افزايش مبلغ وام ساخت مسکن را به نفع مالکان عنوان و اظهار کرد: براي مشارکت در ارائه اين وام در حال توافق با بانک‌هاي دولتي هستيم چراکه بانک‌هاي دولتي بايد سپرده‌هاي مردم را جهت سياست‌هاي دولت به کار گيرند.

  رييس کانون سراسري انبوه‌سازان درباره‌ بازپرداخت وام ساخت مسکن گفت: پس از پايان زمان مشارکت يا همان دوره ساخت که حدود يک تا دو سال است، 40 ميليون تومان از 50 ميليون تومان با سود دوران مشارکت مي‌تواند به خريدار منتقل شود.به گفته رهبر اين طرح براي آن دسته از متقاضيان مسکن است که قصد خريد خانه دارند اما آورده‌شان کم است.

  وي معتقد است: در صورتي که بانک‌ها محدوديتي براي اعطاي اين تسهيلات به متقاضيان نداشته باشند، طرح ساخت و ساز و توليد مسکن رونق مي‌گيرد.رييس کانون سراسري انبوه‌سازان افزود: وام ساخت 50 ميليون توماني مسکن بيشتر در شهرهاي متوسط خود را نشان مي‌دهد و اين بدين معني نيست که در کلان‌شهرها تاثيري ندارد اما بيشتر براي متقاضياني است که براي خريد خانه کسري مبلغ دارند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.