• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » غرضی: تورم کشور را ربوده است
  کد خبر : 1821650

  غرضی: تورم کشور را ربوده است

  غرضی در ادامه گفت: 7 هزار مگاوات برق داشتیم اما این میزان الان به 70 هزار مگاوات افزایش یافته، مشترک تلفن ما یک ملیون هم نبود اما الان به 150 میلیون رسیده است.

  غرضی: تورم کشور را ربوده است Reviewed by Farnaz on May 27Rating:

  کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: تورم کشور را ربوده است، وقتی آقای بنی صدر در کشور مسئولیت داشت ارز 7 تومان بود اما در پایان مسئولیت وی ارز به 30 تومان رسید.

  سید محمد غرضی صبح امروز در نشست خبری خود که با حضور خبرنگاران رسانه های داخلی و خارجی در خبرگزاری مهر برگزار شد، گفت: ما ملتی کم نظیر هستیم که ظرف 30 سال گذشته کار های مهمی انجام داده ایم که هیچ ملتی این چنین نبوده است.

  وی افزود: وقتی دچار حملات شمال و جنوب در کشور ما شدیم نهضت مشروطه را شکل دادیم و بعد از آن که این نهضت از هم پاشید نهضت ملی کردن نفت را انجام دادیم و پس کودتای آمریکایی ها نهضت امام خمینی شکل گرفت.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: دشمن علیه ما جنگ تحمیلی را تعریف کرد و ما جنگ را به عقب راندیم. آنها به همسایه های ما حمله کردند و ما اقتدار سیاسی خود را به همسایگانمان تنفیذ کردیم؛ البته در مدت سی سال گذشته در برخی موارد غفلت هایی داشته ایم اما به طور کلی در بسیاری از موارد از جمله سازندگی عملکرد خوبی داشته ایم.

  غرضی در ادامه گفت: 7 هزار مگاوات برق داشتیم اما این میزان الان به 70 هزار مگاوات افزایش یافته، مشترک تلفن ما یک میلیون هم نبود اما الان به 150 میلیون رسیده است.

  وی با اشاره به معضل تورم در کشور افزود: تورم کشور را ربوده است. در زمانی که اقای بنی صدر در کشور مسئولیت داشت ارز 7 تومان بود و در پایان مسئولیت وی وقتی از کشور رفت ارز به 30 تومان رسید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.