• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » واشنگتن پست: جلیلی انعطاف ناپذیر است
  کد خبر : 1821512

  واشنگتن پست: جلیلی انعطاف ناپذیر است

  واشنگتن پست: جلیلی انعطاف ناپذیر است Reviewed by Farnaz on May 26Rating: واشنگتن پست نوشت: اکنون که هاشمی احراز صلاحیت نشد، یکی از کاندیداهای مطرح سعید جلیلی مذاکره کننده ارشد هسته ای ایران است. او شخصی انعطاف ناپذیر و تندرو است که شاخصه هایش، بسیار دور از یک رییس جمهور است. به گزارش ایران ویج…

  واشنگتن پست: جلیلی انعطاف ناپذیر است Reviewed by Farnaz on May 26Rating:

  واشنگتن پست نوشت: اکنون که هاشمی احراز صلاحیت نشد، یکی از کاندیداهای مطرح سعید جلیلی مذاکره کننده ارشد هسته ای ایران است. او شخصی انعطاف ناپذیر و تندرو است که شاخصه هایش، بسیار دور از یک رییس جمهور است.

  به گزارش ایران ویج به نقل از انتخاب ؛ اگرچه نوع رفتار و بیان کاندیدا می تواند پیش گویی ناقصی از نوع حرکت او در ریاست جمهوری باشد، اما جلیلی زمان دارد . او خود را به عنوان منتقد سرسخت امریکا و مدافع جدی سیاست حارجی مقابله ای و سخت گیرانه معرفی کرده است.

  جلیلی به کریستین ساینس مانیتور گفت: ایران موفق به شکست هیمنه ی امریکا شده است.

  او در این مصاحبه و دیگر گفتگوهایش بسیار خود را درگیر آمریکا نشان داده و بر روی این ماجرا به عنوان مسئله ای اخلاقی تاکید می کند.

  با وجود داشتن پست رسمی (مذاکره کننده و دیپلمات)، جلیلی سخنانی بر ضد مذاکره با امریکا مطرح کرده است.

  به گفته ی برخی از تحلیلگران، سبک مذاکره ی انعطاف ناپذیر جلیلی دلیلی اصلی است که مذاکرات بین الملی بر سر برنامه هسته ای به نتابج بهتری دست پیدا نکرده است.

  او حتی پیش از تصدی مقام دبیری شورای عالی امنیت ملی هم، چنین منش و رفتاری داشته است. او حتی به احمدی نژاد در نگارش نامه ی 18 صفحه ای به جرج بوش کمک کرده است.

  انتظار می رود که قالیباف و جلیلی برای کسب حمایت اصولگرایان بایکدیگر رقابت کنند.

  واشنگتن پست در پایان مدعی می شود: دو کاندیدا متعادل در انتخابات، روحانی و عارف هستند. احتمال می رود که آیت الله رفسنجانی و خاتمی از حسن روحانی حمایت کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.