• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نجابت: مهدوی کنی میان اعضای ائتلاف پیشرفت حکمیت نمی‌کند/ قالیباف پیشتاز نظرسنجی‌هاست
  کد خبر : 1821488

  نجابت: مهدوی کنی میان اعضای ائتلاف پیشرفت حکمیت نمی‌کند/ قالیباف پیشتاز نظرسنجی‌هاست

  نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه در دیدار فردا آیت الله مهدوی کنی هیچ حکمیتی بین اعضای ائتلاف پیشرفت نخواهد داشت، توضیح داد: در این جلسه هماهنگی‌هایی درباره انتخاب نامزد نهایی ائتلاف پیشرفت صورت خواهد گرفت. در نظر سنجی های که صورت گرفته تاکنون قالیباف بیشترین آرا را دارد و بعد از وی ولایتی و حدادعادل قرار دارند.

  نجابت: مهدوی کنی میان اعضای ائتلاف پیشرفت حکمیت نمی‌کند/ قالیباف پیشتاز نظرسنجی‌هاست Reviewed by Farnaz on May 26Rating:

  حسین نجابت با بیان اینکه حمایت حداد عادل از جلیلی صحت ندارد، گفت: آیت الله مهدوی کنی حکمیتی میان اعضای ائتلاف پیشرفت نمی‌کند.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی ، حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره تاخیر در معرفی نامزد نهایی ائتلاف پیشرفت گفت: به تاخیر افتادن معرفی نامزد نهایی ائتلاف پیشرفت برای بازی با افکار عمومی نیست.

  نماینده مردم تهران  با بیان اینکه علی اکبر ولایتی معتقد است نامزد ائتلاف پیشرفت پس از تبلیغات باید مشخص شود، تصریح کرد: ولایتی اعتقاد دارد در این برهه زمانی آرای مردم شکل نگرفته و باید ۱۰روز از تبلیغات بگذرد بعد نظرسنجی شود.

  وی درباره استعفای حسین مظفر از ریاست ائتلاف پیشرفت، گفت: خاموشی پیش از این اعلام کرده که کار این ستاد برای انتخابات به اتمام رسیده و این بدان معنی نیست که انشقاقی در ائتلاف پیشرفت به وجود آمده باشد و از این پس ائتلاف پیشرفت ستاد مشترکی نخواهد داشت.

  نجابت، ادامه داد: فردا  دوشنبه ۶خرداد  اعضای ائتلاف با آیت الله مهدوی کنی و آیت الله یزدی و هیاتی از جامعتین دیدار می‌کند، در این دیدار بر اجماع اصولگرایان تاکید خواهد شد.

  نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه در دیدار فردا آیت الله مهدوی کنی هیچ حکمیتی بین اعضای ائتلاف پیشرفت نخواهد داشت، توضیح داد:  در این جلسه هماهنگی‌هایی درباره انتخاب نامزد نهایی ائتلاف پیشرفت صورت خواهد گرفت.

  عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه نظرسنجی اعضای ائتلاف پیشرفت در حال برگزاری است، توضیح داد: برخی از نظرسنجی ها در حال برگزاری است و نظرسنجی های نیز به سفارش اعضا به صورت شخصی در تاریخ ۱۱و ۱۲خرداد انجام خواهد شد که نتایج آن ۱۶ خرداد مشخص اعلام می شود.

  نجابت با بیان اینکه حداد عادل به نفع کسی انصراف نخواهد داد، گفت: اعلام حمایت حداد عادل از جلیلی به دلیل آرای پائین در نظر سنجی ها صحت ندارد و وی اعلام کرده اگر جلیلی رای قابل توجهی داشته باشد اعضای ائتلاف پیشرفت آن را مدنظر قرار می دهند.

  وی با اشاره به سبد رای اعضای ائتلاف پیشرفت، افزود: در نظر سنجی های که صورت گرفته تاکنون قالیباف بیشترین آرا را دارد و بعد از وی  ولایتی و حدادعادل قرار دارند.

  عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه امروز یکشنبه ۵ خرداد ستاد انتخاباتی حداد عادل تشکیل می شود، توضیح داد: اعضای ستاد حداد عادل در نشست خبری که وی خواهد داشت مشخص خواهد شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.