• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » پاکستان به ارتش خود اجازه مغابله به ناتو را داد
  کد خبر : 182148

  پاکستان به ارتش خود اجازه مغابله به ناتو را داد

  پاکستان به ارتش خود اجازه مغابله به ناتو را داد Reviewed by Aryan on Dec 3Rating: در پی افزایش تنش میان پاکستان و ناتو که در اثر حمله نیروهای نظامی ائتلافی حاضر در افغانستان به نیروهای مرزی پاکستان و کشته شدن 24 نفر از آنها در گرفت تدابیر تازه ای از سوی ارتش پاکستان اتخاد…

  پاکستان به ارتش خود اجازه مغابله به ناتو را داد Reviewed by Aryan on Dec 3Rating:

  در پی افزایش تنش میان پاکستان و ناتو که در اثر حمله نیروهای نظامی ائتلافی حاضر در افغانستان به نیروهای مرزی پاکستان و کشته شدن 24 نفر از آنها در گرفت تدابیر تازه ای از سوی ارتش پاکستان اتخاد شد.

  به گزارش خبرگزاری کویت، فرمانده کل ارتش پاکستان در تازه ترین اقدام خود در تلافی جنایت ناتو علیه سربازان این کشور به ارتش اجازه داد تا به هر گونه تجاوز نیروهای ناتو به پاکستان پاسخ دهد.

  سرلشگر اشفق کیانی در دستوری جسورانه از ارتش خواست به هر نوع اقدام تجاوزکارانه ناتو در مرز مشترک پاکستان و افغانستان پاسخ دهد.

  اشفق کیانی پس از مشاوره با فرماندهان مرزی تصمیماتی اتخاذ کرده است که از نگاه محمود شاه ، سرهنگ بازنشسته ارتش و کارشناس عالی نظامی در پاکستان، هشداری برای ناتو است تا بداند از این پس رفتار پاکستان با آنان متفاوت خواهد بود زیرا اسلام آباد از این پس ناتو را به منزله تهدیدی علیه امنیت کشور می شناسد”.

  با صدور این دستور از سوی بالاترین مقام ارتش پاکستان که بسیاری از کارشناسان مقام او را از رئیس جمهور این کشور نیز بالاتر می دانند احتمال رویارویی نظامی میان نیروهای ناتو و ارتش پاکستان افزایش خواهد یافت.

  مقامات ناتو و آمریکا تا کنون درباره صدور این دستور واکنشی نشان نداده اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.