• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » اسرائیل جهان سومی است!
  کد خبر : 182099

  اسرائیل جهان سومی است!

  اسرائیل جهان سومی است!Reviewed by Aryan on Dec 3Rating: به گزارش العالم، “جدعون لیونی” در روزنامه هاآرتص، با اشاره به ناتوانی کابینه رژیم اشغالگر در تحقق مطالبات اجتماعی صهیونیستها، دستگاه ها و نهادها و رسانه های وابسته را موجب سرپوش گذاشتن بر بحران های واقعی و داخلی، و ایجاد تنفر از دیگران عنوان کرد. نویسنده…

  اسرائیل جهان سومی است!Reviewed by Aryan on Dec 3Rating:

  به گزارش العالم، “جدعون لیونی” در روزنامه هاآرتص، با اشاره به ناتوانی کابینه رژیم اشغالگر در تحقق مطالبات اجتماعی صهیونیستها، دستگاه ها و نهادها و رسانه های وابسته را موجب سرپوش گذاشتن بر بحران های واقعی و داخلی، و ایجاد تنفر از دیگران عنوان کرد.

  نویسنده این مقاله با اشاره به ترس صهیونیست ها از ایران، حزب الله و اخوان المسلمین خاطرنشان کرد: برخی ترسها بصورت هدفدار و از روی عمد درون ما ایجاد می شود، و برخی ترسها نیز باطل و برخی هم بسیار اغراق آمیز است؛ اما از هر پنج نفر از ما، یک نفر ترس از گرسنگی دارد؛ امری که فقط مورد توجه قربانیان است؛ شکمهای آنها گرسنه است ولی هیچ صدایی وجود ندارد. و بیشتر اسرائیلی ها نمی دانند که همه این ترسها به خاطر چیست.

  در ادامه این مقاله آمده است: ولی برخی هستند که توجه ما را از راه حل های واقعی به سوی مسائلی دیگر مانند پذیرش فسادها، و بودجه های صرف شده برای امنیت، و شهرک سازی و خودداری از اعتراض جلب می کنند. آنها می گویند که آیا باید این اولویت ها را به مسائل حاشیه ای مانند گرسنگی برتری داد. در همین راستا آنها ما را تشویق می کنند، به هرکسی که اولویت ها را زیر سئوال می برد حمله کنیم، به این بهانه که او هیچ چیزی نمی فهمد، و یا اینکه خائن و کافر است.

  نویسنده این مقاله در پایان تاکید کرد: روزی که گزارشی در باره گرسنگی منتشر شد، نخست وزیر درحال سپری کردن اوقات خود در ایلات بود. بنیامین نتانیاهو مانند همیشه درحالیکه ده ها مرد قوی هیکل و مسلح او را احاطه کرده بودند، در این منطقه به گردش پرداخت. البته این تشریفات برای ما هزینه بردار است، و ما هیچگاه نمی پرسیم چقدر؟ و اینکه این هزینه ها برای چه صورت می گیرد؟!

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.