• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » واکنش احمدی‌مقدم به فعالیت ستاد یکی از نامزدهای ردصلاحیت شده
  کد خبر : 1820909

  واکنش احمدی‌مقدم به فعالیت ستاد یکی از نامزدهای ردصلاحیت شده

  احمدی‌مقدم با بیان اینکه از کاندیدا خواهش می‌کنیم مجوزها را به مسئولان ما در نیروی انتظامی برای هماهنگی ترافیکی و امنیتی ارائه کنند، گفت: امیدواریم در حال حاضر که عملا تبلیغات آغاز شده، شاهد شور و نشاط باشیم.

  واکنش احمدی‌مقدم به فعالیت ستاد یکی از نامزدهای ردصلاحیت شده Reviewed by Farnaz on May 25Rating:

  فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه خوشبختانه هیچ حادثه‌ و حاشیه‌ای بعد از اعلام صلاحیت کاندیداها نداشتیم، گفت: البته نیروی انتظامی حسب وظیفه نسبت به مهار حادثه‌ها اقدام می‌کند، اما هیچ حادثه‌ و حاشیه‌ای نداشتیم.

   

  به گزارش ایسنا، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم در حاشیه «شانزدهمین همایش تخصصی معاونان اجتماعی فرماندهی انتظامی استان‌ها و پلیس‌های تخصصی ناجا» در مورد فعالیت ستادهای یکی از کاندیداهای رد صلاحیت شده، گفت: این افراد ستاد رسمی ندارند، اما اگر افرادی علاقه‌مند به این همکاری‌ها هستند، ما معترض نمی‌شویم، اما اگر علنی در برابر قانون فعالیت می‌کنند، با آنان برخورد می‌شود.

   

  وی با بیان اینکه این گونه اقدامات برای امیدوار نگه‌داشتن هوادار است تا بتوانند مجددا صلاحیت خود را بگیرند، گفت: البته این اقدام درست نیست چرا که شورای نگهبان رای خود را اعلام کرده و تجدیدنظر و سوق‌دادن فلش‌ها به سمت مقام معظم رهبری درست نیست، چرا که ایشان فرموده‌اند «در این گونه مسائل نظری ندارم و این رفتار شایسته‌ای نیست.»

   

  به گفته فرمانده ناجا، اگر فعالیت ستادها در محل‌های در بسته باشد، مشکلی نیست.

   

  احمدی‌مقدم با بیان اینکه خوشبختانه هیچ حادثه‌ و حاشیه‌ای بعد از اعلام صلاحیت کاندیداها نداشتیم، گفت: البته نیروی انتظامی حسب وظیفه نسبت به مهار حادثه‌ها اقدام می‌کند، اما هیچ حادثه‌ و حاشیه‌ای نداشتیم.

   

  وی افزود: این اقدام مرهون رفتار منطقی کاندیداها بود.

   

  وی همچنین در مورد فعالیت‌های انتخاباتی کاندیداها با بیان اینکه چارچوب آن تبیین شده است، گفت: نمایندگان کاندیدا باید برای هماهنگی در بخش اماکن و راهور مجوز خود را به ناجا تحویل دهند.

   

  فرمانده ناجا با بیان اینکه روز گذشته یکی از کاندیدا مراسمی برگزار کرد که نیروی انتظامی در ابتدا از برگزاری آن ممانعت کرد که با اعتراض کاندیدا مواجه شد، گفت: شرط کافی، ابلاغ برنامه به نیروی انتظامی برای اتخاذ تمهیدات امنیتی و ترافیکی است.

   

  احمدی‌مقدم با بیان اینکه از کاندیدا خواهش می‌کنیم مجوزها را به مسئولان ما در نیروی انتظامی برای هماهنگی ترافیکی و امنیتی ارائه کنند، گفت: امیدواریم در حال حاضر که عملا تبلیغات آغاز شده، شاهد شور و نشاط باشیم.

   

   

  تجمعات خودجوش نداریم

   

  وی در مورد تجمعات خودجوش نیز با بیان اینکه فعلا این گونه تجمعات خودجوش را نداریم، گفت: خودجوش بودن تجمعات به این دلیل است که نمی‌خواهند مسئولیت را قبول کنند که با یک فراخوان افراد را جمع می‌کنند، اما اردوکشی و لشگرکشی خیابانی درست نیست و مراتب مزاحمت و زحمت را فراهم می‌کنند.

   

  به گفته فرمانده ناجا، تصورم نیست که تجمعاتی همچون فتنه 88 اتفاق بیفتد.

   

   

  آماده‌باش 70 درصدی مرزها

   

  احمدی‌مقدم در ادامه با اعلام تشدید اقدامات در مرزها، گفت: این مسئله در دستور کار قرار گرفته به گونه‌ای که در حال حاضر مرزها در آماده‌باش 70 درصدی هستند و از دو روز مانده به انتخابات، مرزها در حالت آماده‌باش صد درصد قرار می‌گیرد که با تشدید مراقبت و حضور در مرزها سعی داریم مانع ورود اسلحه، اشرار و … شویم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.