• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » نکونام:آنهایی که می خواستند رابطه من و قلعه نویی خراب شود موفق شدند / بعد از اين 3 بازي تصميم نهايي را مي‌گيرم
  کد خبر : 1820768

  نکونام:آنهایی که می خواستند رابطه من و قلعه نویی خراب شود موفق شدند / بعد از اين 3 بازي تصميم نهايي را مي‌گيرم

  بايد آدم فلاني باشي تا پولت را بدهند! جواد نكونام بعد از بازي با الشباب با اظهاراتش همه را شوكه كرد و از جدايي قطعي گفت. حالا با گذشت دو، سه روز نكونام قدري آرام‌تر شده است

  نکونام:آنهایی که می خواستند رابطه من و قلعه نویی خراب شود موفق شدند / بعد از اين 3 بازي تصميم نهايي را مي‌گيرمReviewed by Farnaz on May 25Rating:

  شايد نزديك شدن به بازي‌هاي تيم ملي و شايد تماس‌هايي كه طي اين چند روز هواداران مدام با او داشته و خواسته‌اند در استقلال بماند قدري سياستش را تغيير داده باشد. هر چه هست اما جواد نكونام از اتفاقاتي كه دور و برش رخ داده دل پر دردي دارد.  گفت و گوي ایران ورزشی با شماره شش باشگاه استقلال و تيم ملي را مي‌خوانيد .

  جواد نكونام
  بعد از بازي با الشباب مصاحبه‌اي كردي كه باعث ناراحتي هواداران استقلال شد. گفتي مي‌خواهي از اين تيم بروي! ماجرا چيست؟
  بله، ‌گفتم مي‌خواهم بروم چون از يكسري اتفاقاتي كه دور و برم افتاده به شدت ناراحتم. نمي‌توانستم بيشتر از اين سكوت كنم. البته حرف‌هايي در دل دارم كه نزدم. شايد در آينده خيلي چيزها را بگويم.
  چه چيزي آزارت مي‌دهد كه حرف از جدايي مي‌زني؟
  ‌ من به عشق همين هواداران به استقلال آمدم. اگر يادتان باشد اول فصل باشگاه الغرافه قطر مبلغ چشمگيري به من مي‌داد. آنها حاضر بودند پول بسيار خوبي را براي جذب من هزينه كنند اما من به استقلال آمدم و منتي هم نبود. همان روزهايي كه قرار شد به استقلال بيايم بارها گفتم به چه دليل استقلال را انتخاب كردم. مطمئنا بزرگترين دليلي كه در استقلالي شدنم نقش داشت همين هواداران بودند اما متاسفانه اتفاقاتي افتاد كه من را دلسرد كرد.

  باورش هم سخت بود بازيكني كه 7 سال در لاليگا بازي كرده به يكباره سر از استقلال در بياورد اما حالا انگار دوباره مي‌خواهي بروي.
  ‌ باز هم مي‌گويم هيچ منتي سر هواداران استقلال ندارم. به خاطر عشق و علاقه بود كه آمدم. همينطور كه خودتان هم مي‌گوييد اوايل هيچ كس باور نمي‌كرد اصلا من به استقلال بيايم اما اين خبر حقيقت داشت چون جواد نكونام خودش مي‌خواست به استقلال بيايد. شما فكر مي‌كنيد من نمي‌توانستم در همان اوساسونا بمانم يا به همين تيم‌هاي قطري بروم؟ اگر از دستمزدم كم مي‌كردم در همان اوساسونا مي‌ماندم اما من به خاطر استقلال آمدم. فقط به خاطر استقلال و هوادارانش.
  مسوولان باشگاه استقلال اول فصل خيلي براي جذب تو كم طاقت بودند. حتي خود قلعه‌نويي با پدرت جلسه گذاشت. انگار ديگر براي شان آن نكونام اول فصل نيستي؟
  ‌ (قدري مكث مي‌كند!) بگذريم!
  اينطور استنباط مي‌شود دليل آن حرف‌هايي كه بعد از بازي با الشباب زدي خيلي پيچيده است. دليل اينكه اتفاقات اخير تو را خسته كرده چيست؟ مي‌تواني قدري موضوع را باز كني؟
  ‌ من صبرم خيلي زياد است براي همين فعلا سكوت كردم. مطمئن باشيد تا جايي كه بتوانم اين سكوت را ادامه مي‌دهم اما اتفاقاتي مي‌افتد كه اصلا خوشايند نيست. من نمي‌خواهم اين موضوعات را باز كنم چون براي خودم دلايلي دارم. همينطور سربسته بگويم كافي است. ‌ در همين حد مي‌گويم كه بعضي‌ها مي‌خواستند رابطه من و قلعه‌نويي را خراب كنند كه به خواسته شان هم رسيدند.
  بابت حق و حقوقت هم ناراحتي؟
  ‌ يك ميليارد و هفتصدوپنجاه‌ميليون به من دادند كه از اين مبلغ 150 هزار يورو را به باشگاه اوساسونا دادم. خودتان حساب و كتاب كنيد ببينيد من الان چه قدر از استقلال پول گرفتم اما مشكل من با استقلال پول نيست چون از ميلياردها تومان الغرافه گذشته بودم.
  جدايي تو از استقلال را بايد چقدر جدي گرفت؟
  ‌ ببينيد الان تيم ملي بازي‌هاي حساسي دارد. اجازه بدهيد اين 3 بازي تمام بشود تا در اين باره تصميم بگيرم. دوست ندارم تمركزم به هم بخورد. تيم ملي بازي‌هاي دشواري دارد وما بايد دست به دست هم بدهيم اين تيم را به جام جهاني ببريم. بعد از اين 3 بازي تصميم نهايي را مي‌گيرم.

  منبع: گل دات کام
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.