• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » قطع اميد كي‌روش از انصاري‌فرد/ ماموريت دايي؛ حفظ و احياي كريم
  کد خبر : 1820763

  گزارش روز:

  قطع اميد كي‌روش از انصاري‌فرد/ ماموريت دايي؛ حفظ و احياي كريم

  دایی دوست دارد در بازگشت به پرسپوليس از اين مهاجم تراز اول استفاده كند و بعيد است با انتقال كريم به اروپا موافقت كند

  قطع اميد كي‌روش از انصاري‌فرد/ ماموريت دايي؛ حفظ و احياي كريمReviewed by Farnaz on May 25Rating:

  كريم انصاري فرد در تمام آن 45 دقيقه اي كه مقابل عمان بازي كرد درست مثل بيشتر همبازيانش چيزي براي ارائه نداشت كه البته بخش قابل توجهي از اين ناكارآمدي  به ناهماهنگي و هواي گرم عمان مربوط مي شد.

  با اين حال كي روش بعد از بازگشت به ايران روي نام كريم انصاري فرد قلم قرمز كشيد تا اين مهاجم جوان حتي  شانس بازي مقابل قطر به عنوان بازيكن ذخيره را نداشته باشد و در ذهن بسياري از فوتبالدوستان و هواداران پرسپوليس همان مهاجم پرافت و خيز فصل گذشته باشد.

  كي روش روي نام انصاري فرد را خط كشيد تا فرزاد حاتمي را به تيم ملي دعوت كند و اين يك ناكامي بزرگ براي اقاي گل دو فصل قبل ليگ بود چرا كه او شانس خودنمايي در يك آوردگاه مهم را از دست داده بود.

   انصاري فردبا اين حال حتي اگر انصاري فرد براي بازي با لبنان و كره جنوبي به تيم ملي برگردد – كه امكانش زياد نيست- او بايد خيلي زود درباره آينده اش تصميم گيري كند.

  انصاري فرد كه در نيم فصل ليگ دوازدهم هم سوداي جدا شدن از پرسپوليس و كوچ به اروپا را در سر داشت در اين تيم ماند تا بلكه با تغيير كادر فني دوباره همان مهاجمي شود كه هر استارتش بوي گل مي داد اما با وجود اعتماد گل محمدي به او تعداد گل هاي زده كريم از برخي هافبك هاي گلزن تيم هاي ليگ برتري كمتر بود و او راهي به جمع گلزنان برتر ليگ پيدا نكرد.

  حالا دوباره صحبت از رفتن انصاري فرد به اروپا مطرح است و شايد كريم در پي خط خوردن از تيم ملي و قطع اميد  از شرايط حال حاضرش قصد رفتن به اروپا را داشته باشد تا  در اين صورت خط خوردنش از فهرست  تيم ملي سخت شود اما در اين راه مانع بزرگي به نام علي دايي وجود دارد.

  دايي كه در معرفي انصاري فرد به فوتبال سطح اول كشور نقش اصلي را ايفا كرده دوست دارد در بازگشت به پرسپوليس از اين مهاجم تراز اول استفاده كند و بعيد است با انتقال كريم به اروپا موافقت كند.از طرفي حتما خود انصاري فرد هم دوست دارد تا يك بار ديگر با علي دايي كار كند  و زير نظر او براي موفقيت هاي بزرگ تلاش كند.

  كريم مي داند زير نظر دايي كه يكي از بهترين مهاجمان آسيا بوده مي تواند دوباره راه فتح دروازه ها را كه مدتي فراموش كرده بود دوباره به خاطر بياورد  و زير نظر اقاي گل جهان احيا شود.قطعا حضور دايي در پرسپوليس اتفاق  كوچكي براي انصاري فرد نيست و حتي اگر براي رسيدن به فهرست اصلي تيم ملي و تجربيات تازه قصد كوچ به اروپا را داشته باشد چشيدن طعم موفقيت زير نظر سرمربي سابق، كريم را براي  ماندن در فوتبال ايران براي يك فصل ديگر وسوسه مي كند

  منبع: گل دات کام
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.