• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » تاج: باشگاه‌ها بودجه خود را نگویند نمی‌توانند در لیگ حضور پیدا کنند
  کد خبر : 1820751

  باشگاه‌ها حق پرداخت مالیات مربیان و بازیکنان را ندارند

  تاج: باشگاه‌ها بودجه خود را نگویند نمی‌توانند در لیگ حضور پیدا کنند

  سرپرست سازمان لیگ فوتبال گفت: باشگاه‌ها برای سال بعد حتما باید بودجه خود را به سازمان لیگ اعلام کنند.

  تاج: باشگاه‌ها بودجه خود را نگویند نمی‌توانند در لیگ حضور پیدا کنندReviewed by Farnaz on May 25Rating:

  مهدی تاج در پایان جلسه مدیران فوتبال با وزیر ورزش گفت: در این جلسه وزیر و اعضا روی آئین‌نامه نقل و انتقالات تاکید زیادی داشته‌اند.

  مهدی تاج

  وی افزود: وزیر ورزش از نحوه پرداخت‌های باشگاه‌ها به بازیکنان بسیار ناراحت بود و خواسته‌ای داشت که خواسته سازمان لیگ هم بود. بحث قرار دادن سقف قرارداد مطرح شد که با توجه به اینکه قوانین امکان چنین کاری را به ما نمی‌دهد اعلام کردیم نمی‌توانیم چنین کاری را انجام دهیم. می‌خواهیم این مسائل را کنترل کنیم. قرار است بیانیه ای در مورد این جلسه صادر شود و تا عصر آن را به اختیار همه می‌رسانیم.

  وی تاکید کرد: مسئله‌ای که در نظر گرفته شده این است که باشگاه‌ها بودجه سالیانه خود را به سازمان لیگ اعلام کردند. قرار است تا دو هفته دیگر با تائید هیئت مدیره باشگاه‌ها این بودجه اعلام شود و اگر این اتفاق نیفتد از حضور تیم‌ها و ورود آنها به لیگ برتر خودداری می‌کنیم. این مسئله‌ای است که وزیر ورزش روی آن تاکید دارد و در قوانین afc نیز موجود است.

  تاج یادآور شد: هیچ باشگاهی حق برعهده گرفتن مالیات بازیکن و مربی را ندارد و طبق قانون فردی تحت قرارداد خودش باید این کار را انجام دهد. همچنین درخواست کردیم حقوق شناخته شده باشگاه‌ها در حد پخش تلویزیونی در نظر گرفته شود. می‌خواهیم این بحث را به مجلس ببریم و با ارائه لایحه از حق فوتبال دفاع کنیم. بحث آخر نیز در مورد تیم‌هایی بود که بیشترین پول‌ها را به بازیکنان پرداخت می‌کنند و آنطور که گفته شد 3 باشگاه پرسپولیس، سپاهان و استقلال در این بین نامشان مطرح شد.

  وی افزود: سازمان لیگ طبق قوانین نمی‌تواند به این مسائل دخالت کند. جایی که اجازه داشته باشیم محکم و با قدرت سر حرفمان می‌مانیم اما آنجا که قانون به ما اجازه نمی‌دهد در مسئله‌ای دخالت نمی‌کنیم. ما نمی‌توانیم در این مورد به باشگاه‌ها چیزی بگوییم اما قرار شد در جلسه‌ای این 3 باشگاه با مسئولان وزارت ورزش و سجادی به همراه مسئولان سازمان لیگ بنشینند و در این ارتباط به جمع‌بندی برسند.

  سرپرست سازمان لیگ در مورد عدم مصاحبه کفاشیان و نبی با خبرنگاران در پایان جلسه گفت: کفاشیان جلسه داشت و خودم نیز ساعت 2 باید در مجمع سازمان لیگ شرکت کنم. نبی با کی‌روش وقت جلسه داشت که یک ساعت از زمان آن نیز گذشته بود. مشکل خاصی وجود ندارد و به این خاطر آنها در مصاحبه شرکت نکردند.

  تاج در مورد 18 تیمی شدن لیگ برتر خاطرنشان کرد: در این جلسه هیچ صحبتی در این ارتباط صورت نگرفت.

  منبع: فارس
  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.