• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » وزیر ارشاد:سخت گیری بی جا برای کنترل جامعه فعالیتهای زیرزمینی را ترویج می کند
  کد خبر : 1820660

  وزیر ارشاد:سخت گیری بی جا برای کنترل جامعه فعالیتهای زیرزمینی را ترویج می کند

  سیدمحمد حسینی روز شنبه در شانزدهمین نشست معاونان اجتماعی پلیسهای تخصصی و انتظامی کشور می گوید سختگیری بی مورد برای کنترل جامعه درست نیست و سخت گیری بی جا فعالیتهای زیرزمینی را ترویج می کند.

  وزیر ارشاد:سخت گیری بی جا برای کنترل جامعه فعالیتهای زیرزمینی را ترویج می کند Reviewed by Farnaz on May 25Rating:

  houseini2وزیر ارشاد می گوید ممکن است هزار نفر در یک سالن جمع شوند جشنی را برگزار کنند اما اگر بخواهیم به این جشنها سختگیری کنیم آنها را تبدیل به محفل خصوصی می کنیم که می تواند در آن بی بند و باری رخ دهد. اگر می خواهیم مروج بی فرهنگی نباشیم نباید نگاه انسدادی داشته باشیم.
  او ادامه می دهد فعالیت فرهنگی ما نباید مروج بی بند و باری باشد ونباید در اقدامات فرهنگی بی عفتی و خشونت را رواج دهیم و کسی نمی تواند به اسم آزادی در فیلم، کتاب یا آثار فرهنگی قانون گریزی را ترویج دهد. ما نباید فقط دیده بان باشیم و باید پیشگیریهای لازم را انجام دهیم.
  او اضافه می کند فعالیت فرهنگی نباید تنها جهات منفی و سلبی باشد و امروز جامعه ما به گونه ای است که اوقات فراغت در آن زیاد است. بیکاری و وقت آزاد می تواند مشکل زا باشد و افکاری را به فکر جوانان بیاورد.
  حسینی با تاکید بر جلوگیری از افراط و تفریط در جامعه گفت:باید مشخص شود که به برخی جرایم همانند شرب خم، قتل، دزدی، تجاوز و تعدی چگونه در آثار هنری و سینمایی پرداخته شود افزود: برخی می گویند که این صحنه ها حذف شود که نمی شود چرا که واقعیت این است که این موارد در جامعه وجود دارد و نمی توان آنها را نادیده گرفت. البته نباید ما نیز این موارد را عادی سازی و ترویج کنیم، باید پرداختن به این مسایل هشدارگونه باشد.
  صحبت های حسینی و انتقاد ضمنی او از سختگیری ها در حالی است که فرمانده نیروی انتظامی دیروز و در همايش سراسري مسئولان و رابطين انصار حزب‌الله كشور گفته بود “وزارت ارشاد جايگاه حكومتي ديگري است كه مهيا‌ساز بستر فساد است؛ يك نمونه آن پخش مستقيم مسابقات فوتبال درسينماها به شكل مختلط بود كه شاهد وقوع صحنه‌هاي فجيعي درآن بوديم درموقع رد و بدل شدن گل دختران و پسران يكديگر را در آغوش مي‌گرفتند يا روي سن نمايش مي‌رفتند و مي‌رقصيدند.آقاي شمقدري درحالي به عملكرد ناجا درباره منع حضور مختلط دختران و پسران اعتراض داشت كه بعد از تفكيك سالن‌هاي نمايش توسط ناجا حضور افراد در اين سالن‌ها تقريبا به صفر رسيد! “

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.