• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » نمایندگان هاشمی و احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری چه کسانی هستند؟
  کد خبر : 1820591

  نمایندگان هاشمی و احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری چه کسانی هستند؟

  این سکوت ، یک گمان را تقویت می کند که احمدی نژاد نیز هماند هاشمی ، گزینه مطلوبی در میان کاندیداها دارد که می تواند دل به او خوش دارد و زیرپوستی حمایتش کند. این حمایت ، می تواند ناظر به پشتیبانی از کاندیدای مورد نظر باشد یا در قالب اقداماتی علیه رقبای او صورت پذیرد و البته در هر دو مورد ، بدون تابلوی دولت.

  نمایندگان هاشمی و احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری چه کسانی هستند؟ Reviewed by Farnaz on May 25Rating:

  اکبر هاشمی رفسنجانی ، همان طور که انتظار می رفت ، مشی معتدلانه و البته زیرکانه ای در قبال رد صلاحیتش در پیش گرفت و با صدور بیانیه ای ، از مردم خواست « فرصت تقویت وحدت و همدلی را که در ستادها، میان نیروهای معتدل اصلاح‌طلب و اصولگرا ایجاد شد، به عنوان حُسن آغازی برای تداوم این حرکت حفظ کنند. »

  این رفتار ، گذشته از آن که ریشه در ویژگی های شخصی و سیاسی هاشمی رفسنجانی دارد ، از یک دلیل عملیاتی هم نشأت می گیرد و آن این که هاشمی ، هر چند خود در صحنه انتخابات به عنوان کاندیدا حضور ندارد ، اما هستند معدود کسانی در میان کاندیداها که اگر نه به اندازه هاشمی ، ولی در سطحی پایین تر از او ، می توانند آنچه هاشمی می خواست را در عرصه مدیریت اجرایی ، عملی کنند.

  288533_914نام این شخص ، که احتمالاً با حمایت علنی هاشمی رقابت را ادامه خواهد داد تا آرای هاشمی به سمت او معطوف شود ، هنوز رسماً اعلام نشده است اما می توان حدس قریب به یقین زد که او ، کسی جز حسن روحانی نخواهد بود. حضور روحانی – که به گفته خودش به تشویق هاشمی کاندیدا شده – قوت قلبی برای هاشمی است تا به خاطر عدم حضور خود ، چندان ناخرسند نباشد.

  اما از سوی دیگر ، محمود احمدی نژاد که کاندیدای محبوب و مطلوبش رد صلاحیت شده ، به جز تعارفاتی مانند “بهار ادامه دارد” و “قضیه را پیگیری می کنیم” عکس العمل ویژه ای در خصوص رد صلاحیت مشایی نداشته است.

  288540_462این سکوت ، یک گمان را تقویت می کند که احمدی نژاد نیز هماند هاشمی ، گزینه مطلوبی در میان کاندیداها دارد که می تواند دل به او خوش دارد و زیرپوستی حمایتش کند.
  این حمایت ، می تواند ناظر به پشتیبانی از کاندیدای مورد نظر باشد یا در قالب اقداماتی علیه رقبای او صورت پذیرد و البته در هر دو مورد ، بدون تابلوی دولت.

  این که احمدی نژاد اگر با کاندیدایی از کاندیداهای موجود بسته ، نام آن کاندیدا چیست؟ سوالی است که هر چند برای ناظران غیر مطلع از “پشت پرده های محرمانه” ، پاسخ قطعی ندارد ولی می تواند به عنوان یک دغدغه انتخاباتی برای کسانی که ادامه راه یا عدم ادامه راه احمدی نژاد در اداره کشور برایشان مهم است ، مطرح باشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.