• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » زمانی که جنتی از کاندیدای ردصلاحیت شده ستایش کرد
  کد خبر : 1820311

  زمانی که جنتی از کاندیدای ردصلاحیت شده ستایش کرد

  زمانی که جنتی از کاندیدای ردصلاحیت شده ستایش کرد Reviewed by Farnaz on May 24Rating: سال ۷۲ بود و من ناظر شورای نگهبان بودم. انتخابات ریاست‎جمهوری در شرف انجام بود و من- بر خلاف بار اول – به آقای “هاشمی” رأی ندادم. منتخبم این بار آقای “توکلی” بود که امروزه همین سایت “الف” را می‎گردانند….

  زمانی که جنتی از کاندیدای ردصلاحیت شده ستایش کرد Reviewed by Farnaz on May 24Rating:

  سال ۷۲ بود و من ناظر شورای نگهبان بودم. انتخابات ریاست‎جمهوری در شرف انجام بود و من- بر خلاف بار اول – به آقای “هاشمی” رأی ندادم. منتخبم این بار آقای “توکلی” بود که امروزه همین سایت “الف” را می‎گردانند.

  نویسنده در الف در ادامه می نویسد: دوستی داشتم که عضو “جامعه اسلامی دانشجویان” بود. او -مانند من- منتقد سرسخت هاشمی بود… امّا … به آقای هاشمی رأی داد؟!….چرا…..؟؟!! چون در جلسات درون گروهی خود، به این تحلیل رسیده بودند که “مخالف هاشمی، مخالف رهبر است. مخالف رهبری، دشمن پیغمبر است!!”… پس مانند دوره قبل ، این بار هم به هاشمی رأی دادند.

  جلسه ناظران در مسجدی در شرق تهران برگزار می‎شد و ستونهای مسجد از پوسترهای آقای هاشمی آکنده بود. آقای جنّتی با بنز سفیدی آمدند و در ستایش آقای هاشمی مطالب مبسوطی بیان کردند و رفتند!!

  امروز بیست سال از آن تاریخ می گذرد. در اندیشه‏‎ام که از آن زمان تا به حال ،چه چیزی تغییر کرده و چه چیزی ثابت مانده است؟!… سایت آقای توکّلی از لزوم “انصاف” درباره ایشان می‎گوید؛ و دبیر شورای نگهبان، به عدم صلاحیت هاشمی – رأی می‎دهد.

  خوشحالم که “انصاف” ثابت مانده است…!

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.