• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آملی‌لاریجانی: دستگاه قضایی جلوی هرگونه تنش در برگزاری انتخابات را خواهد گرفت
  کد خبر : 1820024

  آملی‌لاریجانی: دستگاه قضایی جلوی هرگونه تنش در برگزاری انتخابات را خواهد گرفت

  رییس دستگاه قضایی اظهار کرد: خوشبختانه ستادهای پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی در استان‌ها تشکیل شده اما از روسای دادگستری‌ها می‌خواهیم تا برحسب وضعیت هر استان اقدامات لازم در این زمینه را انجام دهیم.

  آملی‌لاریجانی: دستگاه قضایی جلوی هرگونه تنش در برگزاری انتخابات را خواهد گرفت Reviewed by Farnaz on May 23Rating:

  رییس قوه قضاییه گفت ما باید با هماهنگی دستگاه‌های نظارتی و اجرایی تلاش کنیم تا تنشی در برگزاری انتخابات پیش نیاید و اگر کسی می‌خواهد تنش ایجاد کند، جلوی آن را بگیریم.

   

  به گزارش ایسنا آیت‌الله صادق آملی لاریجانی طی سخنانی در جلسه شورای روسای کل دادگستری‌های سراسر کشور با اشاره به اهمیت انتخابات در کشور اظهار کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری از حماسه سیاسی یاد کردند باید گفت که بخش عمده‌ای از این حماسه به انتخابات مربوط می‌شود و ما باید تلاش کنیم تا انتخابات پرشورتر برگزار شود.

   

  وی افزود: نتیجه انتخابات به طور قطع مهم است و حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات از همین اهمیت برخوردار است.

   

  وی با بیان این‌که «حضور مردم در انتخابات تاثیر زیادی در وضع داخلی و خارجی کشور خواهد داشت» خاطرنشان کرد: سهمی که قوه قضاییه در انتخابات دارد، عمدتا در رابطه با موضوع پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی است؛ هرچند که وظیفه برخورد با این جرایم نیز برعهده قوه قضاییه گذاشته شده است.

   

  رییس دستگاه قضایی اظهار کرد: خوشبختانه ستادهای پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی در استان‌ها تشکیل شده اما از روسای دادگستری‌ها می‌خواهیم تا برحسب وضعیت هر استان اقدامات لازم در این زمینه را انجام دهیم.

   

  وی گفت: ما باید با هماهنگی دستگاه‌های نظارتی و اجرایی تلاش کنیم تا تنشی در برگزاری انتخابات پیش نیاید و اگر کسی خواست مشکلی ایجاد کند جلوی آن را بگیریم.

   

  وی گفت: ان‌شاءالله اقدامات روسای کل دادگستری‌ها و دادستانی‌ها منجر به حضور پرشکوه مردم در عرصه انتخابات شود و این حماسه سیاسی بدون وقوع عنوان مجرمانه‌ای انجام شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.