• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » تحلیل «المانیتور» از انتخابات ایران: جایی که پراید قدیمی از بنز جلو می زند!
  کد خبر : 1820013

  تحلیل «المانیتور» از انتخابات ایران: جایی که پراید قدیمی از بنز جلو می زند!

  تحلیل «المانیتور» از انتخابات ایران: جایی که پراید قدیمی از بنز جلو می زند! Reviewed by Farnaz on May 23Rating: در شرایطی که با اعلام فهرست نهایی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران از سوی شورای نگهبان، بخش عمده توجه جامعه بین المللی به این موضوع معطوف شده، در میان مطالب مطبوعات جهان می توان به…

  تحلیل «المانیتور» از انتخابات ایران: جایی که پراید قدیمی از بنز جلو می زند! Reviewed by Farnaz on May 23Rating:

  در شرایطی که با اعلام فهرست نهایی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران از سوی شورای نگهبان، بخش عمده توجه جامعه بین المللی به این موضوع معطوف شده، در میان مطالب مطبوعات جهان می توان به مطالب جالب توجهی برخورد. در این میان، سایت تحلیلی «المانیتور» از غلبه یک پراید قدیمی بر یک مرسدس بنز سخن گفته است.

  به گزارش «عصر خبر»، سایت تحلیلی المانتیور در مطلبی که امروز درباره انتخابات ایران منتشر کرده، به بررسی عوامل مختلفی پرداخته که احتمالاً در تعیین فهرست نهایی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران و به ویژه رد صلاحیت هاشمی و مشایی تأثیرگذار بوده است.

  المانیتور در این مطلب، به طور مختصر به معرفی دیدگاه های هاشمی و مشایی پرداخته و به ویژه برخی مواضع این دو تن که بحث برانگیز بوده را مورد اشاره قرار می دهد.

  در این مطلب، رد صلاحیت مشایی به منزله پایان دوره فعالیت سیاسی وی و همچنین محمود احمدی نژاد در نظر گرفته شده است. همچنین بیان شده که این اتفاق برای هاشمی، به معنای پایان تمایلاتش برای بازگشت به این پست سیاسی ارشد (ریاست جمهوری) در ایران است.

  در این مطلب همچنین با اشاره به فهرست نامزدهایی که برای شرکت در رقابت های انتخاباتی تأیید صلاحیت شده اند، چنین استدلال شده که سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف و غلامعلی حداد عادل، از بخت بیشتری برای کسب حمایت بیشتر اصولگرایان و در نتیجه پیروزی در انتخابات برخوردارند.

  اما بخش نهایی مطلب المانیتور از همه جالب تر است. جایی که می نویسد: «در حال حاضر، سیاست ایران همچون مسابقه سرعتی است که در آن، پراید کم سرعت سعید جلیلی، توانسته مرسدس بنز هاشمی رفسنجانی را پشت سر بگذارد. ایرباس قالیباف هم که شهردار تهران چندین سال با آن پرواز می کرده، باید مراقب باشد»!

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.