• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » شعار و برنامه 8 نامزد ریاست جمهوری چیست ؟
  کد خبر : 1819700

  شعار و برنامه 8 نامزد ریاست جمهوری چیست ؟

  شعار و برنامه 8 نامزد ریاست جمهوری چیست ؟Reviewed by Aryan on May 21Rating: قالیباف: حل معضلات اقتصادی اساسی‌ترین برنامه کاری‌ام است محمدباقر قالیباف – کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری – گفت: اساسی‌ترین شعار من حل معضلات اقتصادی و ساختن زندگی خوب،‌ مادی و معنوی برای مردم است. به گزارش ایسنا، قالیباف با بیان اینکه…

  شعار و برنامه 8 نامزد ریاست جمهوری چیست ؟Reviewed by Aryan on May 21Rating:

  قالیباف

  قالیباف: حل معضلات اقتصادی اساسی‌ترین برنامه کاری‌ام است

  محمدباقر قالیباف – کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری – گفت: اساسی‌ترین شعار من حل معضلات اقتصادی و ساختن زندگی خوب،‌ مادی و معنوی برای مردم است.

  به گزارش ایسنا، قالیباف با بیان اینکه “مهم‌ترین نکته برگرداندن روح امید، ثبات و آرامش به جامعه است”، اظهار کرد: اساسی‌ترین شعار این دولت، حل معضلات اقتصادی و ساختن زندگی خوب در بعد مادی و معنوی برای مردم است.

  وی افزود: برنامه‌های مدونی برای حل معضلات اقتصادی کشور داریم که به اطلاع مردم ایران رسیده است.

  قالیباف همچنین تصریح کرد: بهترین شعار این است که به شعارها پایان دهیم.

   

   

  علي اکبر ولايتي

   

  ولایتی: مهم‌ترین شعار من اخلاق‌مداری و ثبات مدیریت است

  علی‌اکبر ولایتی – کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری – گفت: مهم‌ترین شعار من، اخلاق‌مداری و ثبات مدیریت کشور است. ولایتی اظهار کرد: انگیزه من از شرکت در انتخابات، ساختن ایرانی آباد و سربلند و تحقق سند چشم‌انداز بیست ساله کشور است.وی افزود: برنامه‌های مختلفی دارم که مهم‌ترین آنها بازسازی سیاست خارجی و اقتصاد کشور به ویژه با اولویت بهبود شرایط مردم است.

  gharzi

  غرضی: علاقه ای به تبلیغات خیابانی ندارم

  کاندیدای احراز صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری گفت: ستاد انتخاباتی و سخنگو ندارم و بنا دارم از طریق رادیو و تلویزیون با مردم صحبت کرده و برنامه های انتخاباتی ام را اعلام نمایم.

  محمد غرضی یکی از کاندیداهای احراز صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به این سوال که ارزیابی شما از عملکرد شورای نگهبان و اینکه از بین چهره های مختلف سیاسی، یکی از کسانی هستید که صلاحیتتان احراز شده چیست، پاسخ داد: شورای نگهبان مسئولیت بررسی صلاحیت ها را برعهده داشته و براساس همین مسئولیت به وظیفه خود عمل کرده است.

  وی درباره اینکه شعار انتخاباتی شما «دولت ضد تورم» است، برای تحقق این شعار چه برنامه هایی دارید عنوان کرد: در موقع مقتضی در این باره صحبت می کنم و برنامه هایم را اعلام خواهم کرد.

  این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همچنین درباره اینکه ستاد های انتخاباتی شما از چه زمانی فعال خواهند شد، گفت: ستاد انتخاباتی و سخنگو ندارم و بنا دارم از طریق رادیو و تلویزیون با مردم صحبت کرده و برنامه های انتخاباتی ام را اعلام نمایم.

  غرضی در پاسخ به اینکه آیا از جایگاه های ویژه که در سطح شهر برای تبلیغات انتخاباتی تعبیه شده استفاده می کنید یا نه، عنوان کرد: علاقه ای به این کار ندارم این بیلبردها متعلق به شهرداری است.

  محمد رضا عارف

  عارف: شعارم توجه به معیشت، منزلت و عقلانیت است
  محمدرضا عارف – کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری – گفت: مهم‌ترین شعارم توجه به معیشت، منزلت و عقلانیت است.

  عارف با بیان اینکه “مهم‌ترین برنامه‌هایش در حوزه اقتصاد، مهار تورم و کنترل نرخ بیکاری و ایجاد اشتغال برای جوانان است”، بر اهمیت رشد اقتصادی تاکید و ابراز امیدواری کرد که بتواند در صورت پیروزی رشد اقتصادی را به هشت درصد برساند.

  وی همچنین به اهمیت گردشگری و توسعه مناطق غیربرخوردار به عنوان بخشی از برنامه‌هایش اشاره کرد.

  این صفحه بروز رسانی می شود

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.