• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پدر مرحوم جوادی‌فر: بر بی‌گناهی مرتضوی اطمینان یافتم
  کد خبر : 1819609

  پدر مرحوم جوادی‌فر: بر بی‌گناهی مرتضوی اطمینان یافتم

  هم‌چنین ناصر برهانی، دبیرکل کانون عالی شوراهای اسلامی سراسر کشور نیز در گفت‌وگو با پدر مرحوم جوادی‌فر از اقدام شجاعانه و گرانقدر وی در توجه به حق و حقیقت در وقایع پرنده کهریزک تقدیر کرد.

  پدر مرحوم جوادی‌فر: بر بی‌گناهی مرتضوی اطمینان یافتم Reviewed by Farnaz on May 21Rating:

  پدر مرحوم جوادی‌فر با اشاره به این که براساس جلسات دادگاه کهریزک و دفاعیات مرتضوی بر بی‌گناهی وی اطمینان یافتم بر موضع خود مبنی بر بی‌گناهی دادستان وقت تهران در واقعه فوت فرزند خویش در جریان اغتشاشات سال 1388 تأکید کرد.

  به گزارش ایسنا، در مراسم قدردانی کانون‌های کارگری و بازنشستگان سراسر کشور از اقدام پدر مرحوم جوادی‌فر، یکی از شکات پرونده کهریزک، رییس کانون بازنشستگان تأمین‌اجتماعی و دبیرکل کانون عالی شوراهای اسلامی سراسر کشور از اعلام رضایت خانواده مرحوم جوادی‌فر از مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی و تأکید بر بی‌گناهی وی در این پرونده تقدیر کرد.

  علی‌اکبر خبازها، رییس کانون بازنشستگان تأمین‌اجتماعی در گفت‌وگو با پدر مرحوم جوادی‌فر از شاکیان پرونده کهریزک از اقدام ارزنده وی در ماه برکت و رحمت خداوند تقدیر و آن را نشانه حق‌پذیری و حق‌طلبی وی دانست.

  هم‌چنین ناصر برهانی، دبیرکل کانون عالی شوراهای اسلامی سراسر کشور نیز در گفت‌وگو با پدر مرحوم جوادی‌فر از اقدام شجاعانه و گرانقدر وی در توجه به حق و حقیقت در وقایع پرنده کهریزک تقدیر کرد.

  علی جوادی‌فر پدر مرحوم امیرجوادی‌فر در این باره با اشاره به دفاعیات سعید مرتضوی در جلسات دادگاه تأکید کرد براساس این دفاعیات و توجه به حقایق پرونده بر بی‌گناهی مرتضوی در حوادث کهریزک یقین کردم.

  وی بر این اساس رضایت کامل خود را از مرتضوی به شعبه 76 دادگاه کیفری استان اعلام کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.