• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » چرا سورینت با جدایی دایی مخالف است؟
  کد خبر : 1819387

  سئوال روز:

  چرا سورینت با جدایی دایی مخالف است؟

  بدون تردید مغبون بزرگ ماجرای رفتن علی دایی به پرسپولیس باشگاه راه آهن(سورینت) خواهد بود.

  چرا سورینت با جدایی دایی مخالف است؟Reviewed by Farnaz on May 21Rating:

  حق دارند معترض باشند. مسوولان باشگاه راه آهن(سورینت) کلی برنامه ریزی کرده بودند و همراه با سایپا اولین باشگاههایی بودند که با مربی خود برای لیگ دوازدهم به توافق رسیدند. آنها قبل از پایان لیگ دوازدهم با علی دایی برای هدایت تیمشان در سیزدهمین دوره لیگ برتر به توافق رسیدند و بر اساس برنامه های او اقدامات خود را برای تقویت تیم خود شروع کردند، تمدید قرارداد با نفراتی که مدنظر دایی برای دوره بعد بودند و تسویه حساب با نفراتی که در برنامه های آتی شهریار جایی داشتند اولین حرکت آنها بوده و حالا با رفتن دایی به پرسپولیس حق دارند که شاکی باشند چون تمام برنامه هایشان بهم می ریزد.

  داییولی به هرحال به نظر می رسد که آنها چاره دیگری جز پذیرش رفتن دایی به پرسپولیس نداشته باشند چون به هرحال علی دایی با نشست پای میز مذاکره با محمد رویانیان و برنامه دادن به وی برای آینده این تیم نشان داد که دلش با پرسپولیس است و به صورت طبیعی نمی توان او را برخلاف میلش وادار کرد که در راه آهن بماند و با تمام وجود مربیگری کند.

  البته اگر ادعای رویانیان مبنی برتوافق نهایی با مالک باشگاه راه آهن(سورینت) واقعیت داشته باشد، به نظر می رسد مدیران این باشگاه باید هرچه سریع تر برای یافتن جانشینی برای علی دایی دست به کار شوند. طبیعی است که آنها در این میان حداقل 10 روز کاری را از دست داده اند و شاید برنامه های مربی بعدی با برنامه های دایی تضاد نسبتا زیادی داشته باشد ولی به هرحال مدیران این باشگاه خصوصی لیگ برتری باید با واقعیت کنار بیایند و بدانند که می توان در این موقع هم ماهی تازه گرفت. درحال حاضر خیلی از باشگاهها تکلیف خود از بابت سرمربی فصل آینده را مشخص نکرده اند ولی راه آهن(سورینت) که کار را براساس برنامه های دایی شروع کرده بود بابت اصلاح این وضعیت به دلخواه مربی فصل آینده خود حتما مشکلات نسبتا بیشتری نسبت به بقیه خواهند داشت ولی آیا چاره دیگری هست؟ ایا می شود با یک مربی که ثابت کرده دلش با جای دیگری است وارد کارزار لیگ سیزدهم شد؟ آیا اصلا قانونی وجود دارد که دایی را بابت قرارداد ثبت نشده اش بتواند در راه آهن(سورینت) نگه دارد؟ قانون هم باشد منطق حکم می کند که دایی دیگر برای این تیم نمی تواند یک مربی ایده آل باشد.

  منبع: گل دات کام
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.