• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » مشایی چند ساعت مانده به اعلام صلاحیتها:رد شوم از راه قانونی وارد می‌شوم/مملکتی که ولی فقیه دارد، ظلم را برنمی‌تابد
  کد خبر : 1819314

  مشایی چند ساعت مانده به اعلام صلاحیتها:رد شوم از راه قانونی وارد می‌شوم/مملکتی که ولی فقیه دارد، ظلم را برنمی‌تابد

  مشایی چند ساعت مانده به اعلام صلاحیتها:رد شوم از راه قانونی وارد می‌شوم/مملکتی که ولی فقیه دارد، ظلم را برنمی‌تابد Reviewed by Farnaz on May 21Rating: «اسفندیار رحیم مشایی» عصر امروز دوشنبه در دیدار شماری از «بانوان فرهیخته استانهای تهران و قم » در پاسخ به سوال یکی از حضار مبنی بر اینکه «اگر فردا(سه‌شنبه)…

  مشایی چند ساعت مانده به اعلام صلاحیتها:رد شوم از راه قانونی وارد می‌شوم/مملکتی که ولی فقیه دارد، ظلم را برنمی‌تابد Reviewed by Farnaz on May 21Rating:

  2e623671-69a1-428d-87c3-9482e779d256«اسفندیار رحیم مشایی» عصر امروز دوشنبه در دیدار شماری از «بانوان فرهیخته استانهای تهران و قم » در پاسخ به سوال یکی از حضار مبنی بر اینکه «اگر فردا(سه‌شنبه) رد صلاحیت شوید، چه کار خواهید کرد؟» گفت: ما از مسیر قانون حقمان را پیگیری خواهیم کرد.

  به گزارش خبرگزاری بین‌المللی جنبش عدم تعهد(نمنا)، مشاور رئیس‌جمهور و نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری که ساعتی قبل از اعلام نهایی اسامی نامزدهای تاییده صلاحیت‌شده از شوی شورای نگهبان سخن می‌گفت ، افزود: ما برای خودمان یک صلاحیت کامل و کافی قائل هستیم که اگر اینگونه نبود ، اصلاً در انتخابات حضور پیدا نمی‌کردیم.

  مشایی همچنین اظهار کرد: من روز ثبت‌نام ، قبل و بعد از آن هم گفتم، اگر صلاحیت بنده احراز نشود، از مسیر قانون حق خود را پیگیری خواهیم کرد و این به معنای شلوغ‌کاری نسیت، چراکه معتقد هستیم با شلوغ‌کردن مملکت، اتفاقی نخواهد افتاد.

  رئیس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد تاکید کرد: مملکتی که ولی فقیه دارد، ظلم را برنمی‌تابد و ما از این مسیر، حقمان را خواهیم گرفت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • سوگند

   این جمله ی مشاعی دوپهلو نیست؟؟؟؟؟ : (رد شوم از راه قانونی وارد می‌شوم/مملکتی که ولی فقیه دارد، ظلم را برنمی‌تابد ) گفته: مملکتی که ولی فقیه دارد ظلم را برنمی تابد….. حالا اگه بره پیش ولی فقیه و اون هم خواهان رد صلاحیت مشاعی باشه (که هست ) یعنی ولی فقیه هم ظالمه؟؟؟؟؟؟؟؟این جمله رو گفت چون رد صلاحیت شد از طرف شورای نگهبان . وحالا اگه از طرف ولی فقیه هم تایید نشه ( که نمیشه )یعنی خود ولی فقیه هم ظالمه؟؟؟؟؟ جمله ش خیلی پر معنیه….

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.