• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کنعانی مقدم: جبهه پایداری از جلیلی حمایت خواهد کرد
  کد خبر : 1819278

  کنعانی مقدم: جبهه پایداری از جلیلی حمایت خواهد کرد

  کنعانی مقدم: جبهه پایداری از جلیلی حمایت خواهد کردReviewed by Farnaz on May 21Rating: مسئول کمیته سیاسی جبهه ایستادگی گفت:برای ایجاد شور و شوق انتخاباتی در فضای انتخابات باید فضای رقابتی با حضور همه سلیقه‌ها وجود داشته باشد. به گزارش ایلنا، حسین کنعانی مقدم با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات، اظهار داشت: شور…

  کنعانی مقدم: جبهه پایداری از جلیلی حمایت خواهد کردReviewed by Farnaz on May 21Rating:
  مسئول کمیته سیاسی جبهه ایستادگی گفت:برای ایجاد شور و شوق انتخاباتی در فضای انتخابات باید فضای رقابتی با حضور همه سلیقه‌ها وجود داشته باشد.

  به گزارش ایلنا، حسین کنعانی مقدم با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات، اظهار داشت: شور انتخاباتی برای مشارکت مردم از عوامل مهم  به پای صندوق آوردن مردم است.

  مسئول کمیته سیاسی جبهه ایستادگی در پاسخ به این سوال که نهادها و سازمان‌های نظارتی چگونه می توانند برای رد و یا تایید صلاحیت برخی کاندیداهای منتسب به جریان انحرافی به قانون عمل کنند یادآور شد: مردم و مقام معظم رهبری مطالباتشان از نهادها و سازمان های  نظارتی این است که آنها به مر قانون عمل کنند و امانت‌دار رای آنها باشند.

  وی در ادامه افزود: مردم اگر احساس کنند نهادها امین شان هستند  با وجود هر رد صلاحیتی بر اساس مستندات قانونی، حضور حداکثری خواهند داشت.

  کنعانی مقدم با اشاره به اینکه رد یا تایید صلاحیت افراد باید فارغ از نظرسنجی ها، مورد بررسی قرار گیرد خاطرنشان ساخت: اما چیزی که اهمیت دارد این است که شورا باید به فضای عمومی توجه کند. اگر رای صادر می کند بر اساس قانون باشد.

  کنعانی مقدم  ضمن اشاره به اینکه جلیلی گزینه احمدی‌نژاد برای حضور در انتخابات است عنوان کرد: آقای جلیلی مسئولیت اجرایی و عقبه سیاسی ندارد  و به نظر می رسد توسط حامیان دولت و جبهه پایداری مورد حمایت قرار گیرد.

  وی در پاسخ به این سوال که اگر جلیلی گزینه حامیان دولت است چرا از سمت اصول گرایانی مانند ائتلاف 1+2 مورد استقبال قرار می گیرد مدعی شد: تمام این اقدامات برای خنثی سازی است که آقای جلیلی به سمت دولت گرایش پیدا نکند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.