• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شریعتمداری کاندیدای سوپر حزب اللهی را معرفی کرد
  کد خبر : 1818959

  شریعتمداری کاندیدای سوپر حزب اللهی را معرفی کرد

  شریعتمداری در خصوص جزئیات دیدار دیروز با آیت الله مصباح یزدی در قم گفت: از محضر ایشان که حقیقتاً جزو ستون های موثر و مفید برای نظام هستند، مثل گذشته بهره برده و کسب فیض کردیم و صحبت های دیگری نیز داشتیم که خوب است از کنار آن بگذریم.

  شریعتمداری کاندیدای سوپر حزب اللهی را معرفی کردReviewed by Farnaz on May 20Rating:

  چکیده مواضع حسین شریعتمداری در ادامه آمده است:

  * هاشمی تا حدی با مقام معظم رهبری فاصله دارد؛ اما اگر این فاصله در مباحث بنیادین باشد، خطرآفرین می شود.

  * ممکن است که دوستان اصولگرا از این حرف من ناراحت شوند؛ اما به نظر من یکی از اهداف دشمن در شرایط کنونی این است که خروجی های معظم له را متعدد کند. به این معنی که می دانیم مردم حرف و منویات رهبری را گوش می دهند و از آن سو هم لنکرانی بچه حزب اللهی است و هم جلیلی که سوپر حزب اللهی است و دیگران نیز حقا و انصافا حزب اللهی و دغدغه مند هستند.

  * بزرگوارانی مثل ولایتی، حداد، زاکانی، جلیلی و لنکرانی  همه حزب اللهی هستند؛ اما باید توجه داشت که این تعدد کاندیداهای اصولگرا، رای ها را می شکند.

  * الان صحنه انتخابات یک صحنه حساسی است و لذا ضرورت دارد که همه توان در راستای وحدت جمع شود و از آن سو، پاشنه آشیل های حریف که زیاد هم است و آنها می خواهند آن را بپوشانند را نیز بیان و افشا کرد.

  *گرچه ما در شرایط حساسی هستیم؛ اما باید توجه داشت که به هیچ وجه کشور بحرانی نیست و کسانی که می خواهند آن را بحرانی جلوه دهند یا بحران را نمی شناسند و آن را ندیده اند و یا اغراض دیگری از طرح این مسائل در سر دارند.

  * شریعتمداری در خصوص جزئیات دیدار امروز با آیت الله مصباح یزدی در قم گفت: از محضر ایشان که حقیقتاً جزو ستون های موثر و مفید برای نظام هستند، مثل گذشته بهره برده و کسب فیض کردیم و صحبت های دیگری نیز داشتیم که خوب است از کنار آن بگذریم.

  *اگر در سیستم اجرایی، انسان های واداده بیایند، سرنوشت سوریه و عراق در انتظار ما خواهد بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.