• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » دهنوی‌: 12روز است در تبریزم، یک زنگ نزدند!/ احتمال ماندنم در تراکتور‌سازی یک درصد است
  کد خبر : 1818738

  از استقلال پیشنهاد دارم ولی جوابی به آنها ندادم/ با این شرایط همه از تبریز می‌روند

  دهنوی‌: 12روز است در تبریزم، یک زنگ نزدند!/ احتمال ماندنم در تراکتور‌سازی یک درصد است

  هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: متاسفانه 12 روز است در تبریز منتظر زنگ مسئولان تراکتورسازی هستم اما یک زنگ هم به من نزده‌اند.

  دهنوی‌: 12روز است در تبریزم، یک زنگ نزدند!/ احتمال ماندنم در تراکتور‌سازی یک درصد استReviewed by Farnaz on May 20Rating:

  قاسم دهنوی در خصوص شایعه توافقش با استقلال اظهار داشت: چنین مسئله‌ای نیست و تا زمانی که من تکلیفم با باشگاه تراکتور‌سازی روشن نشود با هیچ تیمی مذاکره نمی‌کنم. البته استقلالی‌ها به من زنگ زده‌اند و با آنها صحبت کرده‌ام ولی به مسئولان این تیم گفتم که منتظر روشن شدن وضعیتم در تراکتور‌سازی هستم.

  قاسم دهنویوی افزود: متاسفانه هنوز معلوم نیست مسئولان باشگاه چه هدفی دارند ولی فکر می‌کنم مدیرعامل جدید باشگاه با شرایط هنوز وفق نشده است. خیلی برایتان جالب است تا بدانید که من 12 روز است در تبریز حضور دارم و برای خودم به گردش می‌روم اما یک نفر از باشگاه با من تماس نگرفته است.

  هافبک تیم تراکتور‌سازی تاکید کرد: متاسفانه آقای زینی‌زاده در مصاحبه‌ای اعلام کردند که از بازیکنان قول شفاهی گرفته‌ایم. کجای دنیا چنین اتفاقی می‌افتد. مگر فوتبال حرفه‌ای قول شفاهی می‌شناسد. مطمئن باشید اگر شرایط مثل سال گذشته باشد یک نفر هم در این تیم نمی‌ماند.

  دهنوی در ادامه گفت‌وگو با فارس با اعلام این موضوع که زینی‌زاده با مدیر برنامه‌های او تماس گرفته گفت: او در تماسی که داشت اعلام کرد که شرایط امسال با سال گذشته فرق می‌کند و حتی گفته‌اند که نمی‌‌توانیم مثل پارسال پول بدهیم و حتی باید به ما تخفیف هم بدهید. آیا ایشان خودش را جای بازیکن گذاشته است؟ اگر بازیکنی در تراکتور‌سازی نماند فردا نگویند او پولکی است. می‌دانم که در این 12 روز به هیچ بازیکنی زنگ نزده‌اند. همین‌جا اعلام می‌کنم اگر 10 درصد روی پول سال گذشته من بگذارند با وجود پیشنهادات چشمگیری که دارم در این تیم می‌مانم. من پیشنهادی دارم که 5/1 برابر سال گذشته‌ام است و هنوز به آنها جواب نداده‌ام اما هواداران تراکتور بدانند فردا به ما نگویند پولکی چون من مردم تبریز را دوست دارم و آنها در این مدت به من خیلی لطف کردند.

  دهنوی در خصوص اینکه با این شرایط چند درصد احتمال ماندنت در تراکتور وجود دارد گفت: با شرایطی که من می‌بینم احتمال ماندنم در تبریز یک درصد است! مطمئن باشید بازیکنان دیگر هم نمی‌مانند چون تیم نایب قهرمان شده و بازیکنانش مشتریان زیادی دارد. پارسال آن همه مهره داشتیم در آسیا آن بلا سرمان آمد وای به حال اینکه امسال هنوز با بازیکنی حرف نزده‌اند شاید می‌خواهند تراکتور‌سازی را خراب کنند.

  وی تاکید کرد: وقتی به شما زنگ نمی‌زنند یعنی چیزی اهمیت ندارد آنها به مدیر برنامه‌ام گفته‌اند که ما قاسم دهنوی را دوست داریم و می‌خواهیم او بماند اما چطور یک زنگ هم به دو نفر نزدند. این روزها می‌شنوم که قرار است در تراکتور بومی‌گرایی شود. امیدوارم حداقل بازیکنان بومی را بیاورند که در حد تراکتور‌سازی باشد. من فکر می‌کنم هر بازیکنی که پول می‌گیرد پول خونش را می‌گیرد چون زحمت می‌کشد. مطمئن باشید من هم اهل بازار‌گرمی نیستم و خیلی راحت می‌توانم به پیشنهادات دیگرم پاسخ مثبت بدهم اما دوست دارم در تراکتور‌سازی بمانم چون با شرایط اخت شده‌ام اما اگر ما رفتیم فردا نگویند دهنوی پولکی بود.

  دهنوی در پایان گفت: سال گذشته در ابتدای فصل جعفری 30 درصد قراردادها را به ما پرداخت کرد و حداقل دل ما خوش بود که مبلغی گرفته‌‌ایم اما امسال می‌گویند که باید از مبلغ پارسال هم بزنیم و تخفیف بگیریم که به اعتقاد من نه چنین چیزی حرفه‌ای است و نه قانونی.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.