• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » مخالفت باشگاه راه آهن با جدایی دایی/ به خاطر هواداران پرسپولیس می گوییم دایی به این تیم نرود!
  کد خبر : 1818688

  مخالفت باشگاه راه آهن با جدایی دایی/ به خاطر هواداران پرسپولیس می گوییم دایی به این تیم نرود!

  باشگاه راه آهن و مالکش در بیانیه ای مخالفتش را با حضور دایی در پرسپولیس اعلام کردند.

  مخالفت باشگاه راه آهن با جدایی دایی/ به خاطر هواداران پرسپولیس می گوییم دایی به این تیم نرود! Reviewed by Farnaz on May 20Rating:

  داییدر بیانیه  باشگاه  راه آهن که به دنبال تصمیم نهایی بابک زنجانی رییس هیات مدیره باشگاه صادر شده، آمده است:« باشگاه سورینت همیشه برای باشگاه‌های پرطرفدار کشور به ویژه باشگاه پرسپولیس که خانه اصلی سرمربی سورینت محسوب می‌شود، احترام خاصی قائل بوده و خواهد بود. همین قضیه در کنار توجه به احساسات میلیون‌ها هوادار این باشگاه و همچنین حسن نیت آقای دایی برای کمک به پرسپولیس سبب شد، مدیران باشگاه در برابر اصرار مدیران محترم باشگاه پرسپولیس، حاضر به مذاکره و شنیدن نظرات و درخواست‌های آنها شوند. در همین رابطه باشگاه سورینت با آغوش باز پذیرای مدیران محترم باشگاه پرسپولیس بود و جلساتی نیز برگزار شد که هر دو طرف نظرات خود را در رابطه با حضور آقای علی دایی در تیم فوتبال پرسپولیس مطرح کردند. باشگاه سورینت به خوبی از شرایط تیم پرطرفدار پرسپولیس آگاه است و آقای دایی نیز همیشه دوست داشته آن چه که در توان دارد برای موفقیت پرسپولیس به کار گیرد اما مدیران محترم باشگاه پرسپولیس بهتر از هر کس دیگری می‌دانند که توافق همکاری و قرارداد آقای دایی با باشگاه سورینت در روزهای پایان فصل دوازدهم و اوایل فصل نقل ‌و ‌انتقالات امضا شده و تمام برنامه‌های باشگاه از جمله حفظ یا خداحافظی با بازیکنان قبلی، جذب بازیکنان جدید و اردوها و تمرینات طبق نظر آقای دایی تنظیم شده و در همین رابطه بخشی از کارها نیز انجام شده است. باشگاه سورینت و آقای دایی از هر نظر، احساسات هواداران باشگاه محبوب پرسپولیس را درک می‌کنند اما در چنین شرایطی اصول حرفه‌ای ایجاب می‌کند که برنامه‌ریزی و نگاه بلند مدت در اولویت قرار بگیرد و احساسات بر منطق غلبه نکند. از طرفی باشگاه ریشه‌دار و تاریخی پرسپولیس، پیشکسوتان زیادی دارد که بدون شک می‌توانند در این مقطع حساس، وظیفه هدایت تیم را به دوش بکشند و آن را از این مرحله به خوبی عبور دهند. در نهایت ضمن احترام به احساسات و علائق هواداران و مدیران محترم باشگاه پرسپولیس و با امید به آن که آنها نیز شرایط خاص باشگاه سورینت را درک کرده و به این تصمیم احترام بگذراند. باشگاه سورینت با توجه به حضور آقای علی دایی و بازیکنان و مربیانی که سابقه حضور در پرسپولیس را دارند، به نوعی خانه دوم تمام علاقمندان به پرسپولیس محسوب می‌شود و خود را در هر حال همراه آنها می‌بیند. آرزو داریم این احساس به صورت متقابل در قلب هواداران پرسپولیس و دوستداران آقای دایی که اسطوره فوتبال کشور هستند نیز وجود داشته باشد و آنها نیز در آینده، کنار ما و ایشان باشند.

  علی داییدر پایان ذکر این نکته ضروری است که در جریان مذاکرات مدیران دو باشگاه، بحث‌هایی درباره خصوصی سازی و تجاری‌سازی فوتبال و باشگاههای ایران مطرح شد و توافقات خوبی نیز به دست آمد که در آینده نزدیک منجر به همکاری‌های تنگاتنگ دو باشگاه سورینت و پرسپولیس در زمینه‌های فوق خواهد شد. سورینت خود را از باشگاه پرسپولیس و هواداران عزیز این تیم جدا نمی‌داند و ضمن آرزوی توفیق برای این تیم در فصل آینده، امیدوار است که هر چه زودتر همکاریهای اقتصادی و تجاری سورینت و پرسپولیس، وارد فاز اجرایی شود.»

  منبع: خبرآنلاین
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.