• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » رئیس جمهوری که او را ملکه بوتاکس می نامند + عکس
  کد خبر : 1818386

  رئیس جمهوری که او را ملکه بوتاکس می نامند + عکس

  رئیس جمهوری که او را ملکه بوتاکس می نامند + عکسReviewed by Farnaz on May 18Rating: كریستینا فرناندز دی كریشنر، نخستین رئیس جمهور زن آرژانتین از سیاستمدارانی است كه رقبایش وی را متهم كرده اند كه با انجام جراحی های زیبایی متعدد توانسته ظاهرش را تغییر دهد و خود را بسیار جوان تر از چیزی…

  رئیس جمهوری که او را ملکه بوتاکس می نامند + عکسReviewed by Farnaz on May 18Rating:

  كریستینا فرناندز دی كریشنر، نخستین رئیس جمهور زن آرژانتین از سیاستمدارانی است كه رقبایش وی را متهم كرده اند كه با انجام جراحی های زیبایی متعدد توانسته ظاهرش را تغییر دهد و خود را بسیار جوان تر از چیزی كه بود نشان دهد و به همین دلیل هم مردم در انتخابات ریاست جمهوری به وی رای دادند و پیروز شد. البته او هم تا به حال انجام جراحی های پلاستیك را انكار نكرده است.

  مخالفان فرناندز، این خانم ۵۲ ساله را ملكه بوتاكس می خوانند و وقتی از وی پرسیدند فكر نمی كنی ظاهر آراسته ات نقش مهمی در جلب آرا داشته باشد، پاسخ داد: رونالد ریگان هم موهایش را رنگ می كرد، سیلویو برلوسكنی هم جراحی بینی داشته و هم مو كاشته است، در ضمن بسیاری از روسای جمهوری مطرح دنیا در معرض شایعه های اینچنینی قرار داشته اند.

  vaw0xh1hnimytb9rnbyدر هر حال خبرنگاران آرژانتینی می گویند به محض اینكه زمزمه فرناندز برای ریاست جمهوری مطرح شد، یكباره فرم لب و همه زوایای ظاهری او تغییر كرد. گفته می شود او بدون چند چمدان لباس مسافرت نمی كند و روزی حداقل 4 بار لباس عوض می كند و در دوران انتخابات تلاش زیادی كرد تا شبیه اویتا پرون، یك شخصیت سیاسی جوان و زیبا، باشد كه در ۳۲ سالگی فوت كرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.