• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سه خاطره بی ربط با هم ، اما مرتبط با احمدی نژاد و مشایی
  کد خبر : 1818227

  سه خاطره بی ربط با هم ، اما مرتبط با احمدی نژاد و مشایی

  سه خاطره بی ربط با هم ، اما مرتبط با احمدی نژاد و مشاییReviewed by Farnaz on May 17Rating: 1- یکی از شبهای داغ تبلیغات ریاست جمهوری در خرداد 88 سوار بر خودرو از مسیری رد می شدم که حضور طرفداران کاندیداها راه بندان سختی ایجاد کرده بود. تعداد زیادی مرد و زن و پسر و دختر…

  سه خاطره بی ربط با هم ، اما مرتبط با احمدی نژاد و مشاییReviewed by Farnaz on May 17Rating:

  1- یکی از شبهای داغ تبلیغات ریاست جمهوری در خرداد 88 سوار بر خودرو از مسیری رد می شدم که حضور طرفداران کاندیداها راه بندان سختی ایجاد کرده بود. تعداد زیادی مرد و زن و پسر و دختر داشتند عکس و تراکت پخش می کردند. چند خانم بشدت بدحجاب را دیدم که عکس و تراکت دکتر احمدی نژاد را به سرنشینان خودروها و عابران پیاده می دادند. دو نفر از آنها تعدادی عکس و تراکت آقای احمدی نژاد را داخل خودرو من ریختند. قیافه شان به اینکه حامی احمدی نژاد باشند نمی خورد. عمده آنهایی که با قیافه های مشابه این دو خانم پوستر پخش می کردند، طرفدار رقیب احمدی نژاد بودند . کنجکاوی تحریکم کرد از آنها دلیل کارشان را سوال کنم. جواب یکی از خانمها این بود: احمدی نژاد تنها کسی است که می تواند جلوی روحانیت در بیاید( او البته تعبیری دیگر به کار برد که از بیانش معذورم اما معنایش همین بود)

  2 – دیروز یکی از دوستانم می گفت به فروشگاه شهروند رفته بوده و در آنجا خانمی را دیده که در حال خرید روسری بوده است. در حالی که آن خانم مشغول پرو کردن روسری ها بوده، گفته است:” کی مشایی رئیس جمهور می شه که از این روسری ها راحت بشیم”

  3 – برادر بزرگواری که کاش راضی بود اسمش را بنویسم تا حرفم کاملا مستند باشد می گفت امام جمعه فقید اردبیل در دوره ای که آقای احمدی نژاد استاندار اردبیل بود، اعتقاد داشت آقای استاندار، اعتقادی به روحانیت ندارد.

  همین!

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.