• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » درد تنها دلیل مراجعه به دندانپزشکان
  کد خبر : 1818207

  درد تنها دلیل مراجعه به دندانپزشکان

  وی افزود: هزینه های نظام سلامت مناسب نباشد هزینه های درمانی بصورت توافقی محاسبه می شود و در واقع کیفیت ارائه خدمات متناسب با نوع پرداختها خواهد بود.

  درد تنها دلیل مراجعه به دندانپزشکان Reviewed by Farnaz on May 17Rating:

  باشگاه خبرنگاران: نبود تعرفه مشخص و افزایش چند برابری هزینه ها موجب شده تا زمانی که دندان درد نگرفته بیمار به دندانپزشک مراجعه نکند.

  دکتر مصطفی فاطمی، متخصص مواد دندانی با اشاره به اینکه در حوزه دندانپزشکی تعرفه ای به عنوان دستمزد از سوی وزارت بهداشت و درمان مصوب می شود گفت: تعرفه مبنای دستمزد است بدون در نظر گرفتن هزینه مواد مصرفی و هزینه های سرباری که گاهی اوقات تا 4 برابر افزایش می یابد.
  بنابراین نبود پوشش بیمه ای مناسب و بالا رفتن قیمت مواد مصرفی موجب توافقی شدن هزینه درمان ها می شود.

  وی افزود: هزینه های نظام سلامت مناسب نباشد هزینه های درمانی بصورت توافقی محاسبه می شود و در واقع کیفیت ارائه خدمات متناسب با نوع پرداختها خواهد بود.

  وی خاطر نشان کرد: علیرغم گسترش تعداد دانشگاه های دندانپزشکی و افزایش سطح آگاهی های بهداشتی اما شاخص سلامت دهان و دندان در کشور مطلوب نیست و نظام سلامت بر پایه درمان استوار است.

  مسئول کمیته اطلاع رسانی کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران یاد آور شد: تا دندان پوسیده نشود و به عصب نرسد بیمار به دندانپزشک مراجعه نمی کند و افزایش هزینه های دندانپزشکی و نبود تعرفه مشخص بر این مسأله دادن زده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.