• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » شوک قرن: ۷ میلیون جوان انگلیسی هرگز دست به اینترنت نزده اند!
  کد خبر : 1818196

  شوک قرن: ۷ میلیون جوان انگلیسی هرگز دست به اینترنت نزده اند!

  همه جا هست، حتی با شما، روی موبایل تان، روی تبلت تان، روی لپ تاپ تان؛ اما این خبر شوک برانگیز را باور می کنید؟ که 14 درصد از جوانان انگلیسی هرگز اینترنت استفاده نکرده اند و دست به آن نزده اند!

  شوک قرن: ۷ میلیون جوان انگلیسی هرگز دست به اینترنت نزده اند!Reviewed by Farnaz on May 17Rating:
  موسسه ONS در تازه ترین تحقیق نشان داده که هر چند تعداد کاربران اینترنت در انگلیس نسبت به سال گذشته افزایش یافته، اما 7 میلیون انگلیسی هرگز سراغ اینترنت نرفته اند.
  بر اساس این آمار، 86 درصد از انگلیسی های بالای 16 سال از اینترنت استفاده کرده اند که 97 درصد از این افراد در سه ماه گذشته به نت سر زده اند.
  بر این اساس 99 درصد از افراد 16 تا 24 سال، یعنی نسلی که با اینترنت بزرگ شده اند، در سه ماهه اول سال 2013 از اینترنت استفاده کرده اند. همچنین فقط 34 درصد از افراد بالای 75 سال کاربران اینترنت بوده اند. این گروه از افراد بیشترین رشد را نسبت به سال گذشته داشته اند چرا که سال گذشته فقط 30 درصد از این افراد اینتنرت بازی کرده اند و حالا رقم آنها از 34 درصد گذشته است که بیشترین رشد را نشان می دهد. گفتنی است سایر گروه ها کمتر از 1.1 درصد و 0.1 درصد رشد داشته اند.
  IMAGE635043047515282465

  طبق این تحقیق همچنان تعداد اینترنت کاران مرد از تعداد اینترنت کاران زن ، بیشتر است.(88 به 83 درصد) جالب اینجاست که بین 34 تا 45 سال تعداد کاربران زن کمی بیشتر از مردان بوده است.
  در سه گروه اول اغلب جوان تعداد زنان و مردان اینترنت باز، نزدیک هم هستند اما به گروه سنی 54 ساله که می رسیم تعداد کاربران زن رو به نقصان می گذارد و تعداد کاربران زن با کاهش روبرو می شود. در مسن ترین گروه تعداد زنانی که با اینترنت کار می کنند به 27 .3 درصد می رسد ، در حالی که در همین گروه درصد مردان 43.7 است.
  به هر حال انگلیس در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بیشترین تعداد کاربران اینترنت را در مقایسه با جمعیت خود دارا است.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.