• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » رحیمی گفت پول بده تا مجلس را بخرم، هماهنگ شده!
  کد خبر : 1818176

  بیان پشت پرده ها پیش از پایان دولت؛

  رحیمی گفت پول بده تا مجلس را بخرم، هماهنگ شده!

  رحیمی گفت پول بده تا مجلس را بخرم، هماهنگ شده!Reviewed by Farnaz on May 16Rating: همکاران محمود احمدی نژاد حاضر نیستند برای بیان پشت پرده روابط عجیب دولت، تا پایان آن صبر کنند. به گزارش ایران ویج به نقل از الف، وزیر سابق آموزش و پرورش سابق دولت احمدی نژاد، بخشی از پشت پرده طرح…

  رحیمی گفت پول بده تا مجلس را بخرم، هماهنگ شده!Reviewed by Farnaz on May 16Rating:

  همکاران محمود احمدی نژاد حاضر نیستند برای بیان پشت پرده روابط عجیب دولت، تا پایان آن صبر کنند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از الف، وزیر سابق آموزش و پرورش سابق دولت احمدی نژاد، بخشی از پشت پرده طرح مشهور خرید نمایندگان در جریان انتخابات مجلس گذشته را فاش کرد.

  علی احمدی در گفتگو با خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: بنده وزیر آموزش و پرورش بودم. یک روز آقای رحیمی معاون حقوقی و مجلس وقت رئیس‌جمهور بدون اطلاع قبلی به دفتر من آمد.

  علی احمدیمن خوشحال شدم که بالاخره کسی از طرف دولت به عضو دولت و وزارتخانه مربوطه سرزده است. بعد از چاق سلامتی‌ها و خوش‌و‌بش‌ها ایشان به من گفت: “پول بده به من تا مجلس را بخرم”. بنده خندیدم و گفتم “منظورتان تعامل با مجلس و حوزه کاری‌تان است؟ بعد از صحبت‌های زیاد رحیمی گفت “نامرد دارم به تو می‌گویم پول بده”. من گفتم اگر پول داشتم که آموزش و پرورش این همه بدهی و مشکل نداشت، بعد هم در قامت این دولت این کارها نمی‌گنجد. رحیمی گفت: “من هماهنگ کردم آمدم سراغ تو”. من هنوز نمی‌خواهم باور کنم که ایشان در این مورد راست گفته باشد.

  معلوم است هماهنگی آقای رحیمی با چه کسی بوده است؟
  معلوم است دیگر. من آقای رحیمی را دست به سر کرد‌م و نتیجه‌ این کار این شد که هنوز چند ماه از پایان دولت مانده بود، آقای رحیمی، دکتر حاجی‌بابایی را گزینه رقیب ما قرار داد. پس از این از دولت و مجلس فشارها بر من شروع شد و اتفاقات فراوان دیگری که در این راستا افتاد.

  تحلیل‌های سابق با حرف شما منطبق می‌شود که رحیمی نماینده دولت هاشمی در دولت احمدی‌نژاد و نماد نزدیکی احمدی‌نژاد به هاشمی بود و ایشان کارچاق‌کن احمدی‌نژاد بود؟
  ایشان هم بود.

  دیگر چه کسانی بودند؟
  آنها را شما پیدا کنید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.