• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ۸۰۰ میلیون تومان هزینه سفر لغو شده احمدی نژاد
  کد خبر : 1818117

  ۸۰۰ میلیون تومان هزینه سفر لغو شده احمدی نژاد

  ۸۰۰ میلیون تومان هزینه سفر لغو شده احمدی نژادReviewed by Farnaz on May 16Rating: بعد از چند ساعت خبر لغو سفر در سراسر استان پیچیده شد، لغو سفری که دلیل آن آلودگی هوا بود، اما مسئولان زیربط اعلام کردند که روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت در استان غلظت آلودگی هوا خیلی زیاد نیست و همین طور…

  ۸۰۰ میلیون تومان هزینه سفر لغو شده احمدی نژادReviewed by Farnaz on May 16Rating:

  بعد از چند ساعت خبر لغو سفر در سراسر استان پیچیده شد، لغو سفری که دلیل آن آلودگی هوا بود، اما مسئولان زیربط اعلام کردند که روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت در استان غلظت آلودگی هوا خیلی زیاد نیست و همین طور هم شد که هوای روز چهارشنبه هم کاملا بهاری بود.

  به گزارش فارس، رسم و سنت این بود که در سفرهای هیئت دولت و مقامات بلند پایه کشور به استان‌ها از نزدیک به یک ‌ماه قبل از تاریخ سفر زمزمه‌هایی در بین مسئولان استانی و جراید مبنی بر اینکه در آینده‌ای نزدیک رئیس جمهور یا رئیس مجلس و هیئت دولت به استان سفر می‌کنند، به گوش می‌رسید.

  در مصاحبه خبرنگاران با استاندار لرستان که یک هفته قبل انجام گرفت، خبرنگاران پیرامون زمان سفر هیئت دولت از دهمرده استاندار لرستان سئوال شد که وی پاسخ داد، هیئت دولت به استان می‌آیند، اما من نیز خبری از تاریخ سفر ندارم. در این حال روز شنبه ۲۱ اردیبهشت صبح زود شاهد جنب و جوش‌های غیر معمول در سطح شهرخرم‌آباد بودیم.

  با بررسی‌های به عمل آمده متوجه شدیم که سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان لرستان روز چهارم ۲۵ اردیبهشت ، با نگاهی به نحوه درست کردن جایگاهی در میدان امام خمینی(ره) شهر خرم‌آباد که بر خلاف سفرهای معمول که رئیس جمهور یا مسئولان کشور در ورزشگاه‌ها با مردم دیدار می‌کردند، نصب بیش از ۶۰۰ بنر تبلیغاتی در سطح استان لرستان و صرف هزینه بیش از ۸۰۰ میلیون تومان برای یک سفر یک روزه بر همه مردم استان مشهود و آشکار بود که این سفر، سفری کاری نیست و فقط یک سفر تبلیغاتی وبه منظور خاص صورت می‌گیرد.

  در مصاحبه با استاندار لرستان و معاونان استاندار در مورخه ۲۴ اردیبهشت با خبرنگاران مشخص شد که برای این سفر مسئولان استان هیچ‌گونه برنامه‌ریزی ندارند و اعلام شد که این سفر به دلیل افتتاح چند پروژه مهر ماندگار است و حتی معاونان استاندار نتوانستند به سئوالات خبرنگاران پیرامون این سفر جواب بدهند و همه برنامه‌ها و تبلیغات را به نهاد تشریفات ریاست جمهوری ربط دادند و اعلام کردند که تمامی برنامه‌ریزی‌های این سفر با تشریفات نهاد ریاست جمهوری است و ما نقشی نداریم.

  بعد از چند ساعت خبر لغو سفر در سراسر استان پیچیده شد، لغو سفری که دلیل آن آلودگی هوا بود، اما مسئولان زیربط اعلام کردند که روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت در استان غلظت آلودگی هوا خیلی زیاد نیست و همین طور هم شد که هوای روز چهارشنبه هم کاملا بهاری بود.

  لغو سفری که سئوالات زیادی را در ذهن مردم همیشه در صحنه لرستان به وجود آورد. سئوالاتی مانند اینکه در تحریم هستیم و تمامی ادارات و نهادها از کمبود اعتبارات ناله سر می‌دهند، چرا این همه هزینه برای جایگاه و تبلیغات از پول بیت‌المال؟

  اگر سفر تبلیغاتی برای کاندیدا خاصی است، چرا به منویات مقام معظم رهبری و براساس قانون اساسی که فعالیتی از بیت‌المال برای افراد خاص مبلغ و هزینه کرد؟ چه کسی جوابگویی این همه هزینه‌های بی‌جهت است؟ مگر شورای نگهبان اعلام نکرده که هزینه‌های گزاف توسط کاندیدهای ریاست جمهوری در بر رسی صلاحیت آنها تاثیر دارد و نگفتند که سفرهای تبلیغاتی زود هنگام هم بی‌تاثیر نیست. حال سوالات عدم پیشرفت و توسعه استان و رتبه اول بیکاری استان و مشکلات اقتصادی مردم را بر این همه اضافه کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.